[ad_1]

گزارش مشروح نتایج ممیزی بسیار مخرب و مغرضانه از نتایج انتخابات 2020 آریزونا پس از آنکه اعضای شرکت مستقر در فلوریدا برای انجام این کار استخدام کردند ، با تأیید COVID-19 به تأخیر افتاد.

کارن فن ، رئیس جمهوریخواه سنای آریزونا ، بعد از ظهر دوشنبه این خبر را اعلام کرد.

“امروز ما بخشی از پیش نویس گزارش را از تیم تجزیه و تحلیل حسابرسی انتخابات دریافت می کنیم.” گفت فنبه “تیم انتظار داشت که پیش نویس کامل برای سنا امروز آماده شود ، اما متأسفانه داگ لوگان ، مدیرعامل Cyber ​​Ninjas و دو نفر دیگر از تیم حسابرسی پنج نفره تست کووید -19 مثبت بودند و کاملاً مریض هستند.”

هنرمندانی که برای Cyber ​​Ninjas کار می کنند

کارگران قراردادی سایبر نینجا آراء انتخابات عمومی ققنوس در سال 2020 را بررسی و شمارش می کنند (کورتنی پدروسا / گتی ایماژ)

این ممیزی که در ماه مه آغاز شد ، باعث ایجاد دشمنی بین جمهوری خواهان شد ، آنها می گویند ادعاهای بی اساس دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق مبنی بر سرقت انتخابات 2020 از وی ، و مقامات ماریکوپا ، ناحیه ای که اکثر ساکنان آریزونا در آن زندگی می کنند ، نتایج سال 2020 را بررسی کردند. دقیق.

این بررسی غیر رسمی نمی تواند نتایج انتخابات را واژگون کند و توسط “جک سلرز” رئیس جمهوریخواهان هیئت نظارت بر سرپرستی شهرستان Maricopa “ماجراجویی در سرزمین هرگز” توصیف شد.

اگر هنوز نفهمیده اید که انتخابات در شهرستان ماریکوپا رایگان ، عادلانه و دقیق بوده است ، مطمئن نیستم که هرگز چنین کاری را انجام دهید. فروشندگان در نامه ای در 2 آگوست نوشتند: “هیچ تقلبی ، تزریق رأی از آسیا ، هیچ رأی ماهواره ای برای پخش تجهیزات مبارزاتی ما وجود نداشت.”

لوگان ، که برای ممیزی سنای ایالتی ، تحت کنترل پزشک عمومی استخدام شده بود ، بر ادعاهای جعلی تقلب در انتخابات 2020 اصرار دارد. طبق گزارش های Politico ، سایبر نینجا حتی در میان مقامات باتجربه جمهوری خواه در فلوریدا ناشناخته بود و هیچ تجربه قبلی ندارد در انجام ممیزی های انتخاباتی بودجه این عملیات تقریباً از طرفداران ترامپ تامین می شود که معتقدند انتخابات دزدیده شده است.

سرشماری در 23 آوریل آغاز شد و لوگان انتظار داشت که 16 روز طول بکشد ، اما در عوض در طول تابستان ادامه می یابد. مجریان سایبر نینجا ، از جمله ، بولتن ها را از نظر آثار بامبو بررسی کردند ، که حسابرسان می گویند آنها ثابت می کنند از چین قاچاق شده اند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در جریان سخنرانی حامیان خود

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در جریان تجمع نجات آمریکا در مزارع خانوادگی یورک در 21 آگوست 2021 در کلمن ، آلاباما ، در جمع حامیان خود صحبت کرد. (Somodevila / تراشه تصویر گتی)

“ادعاهایی مبنی بر انتقال 40،000 رأی به آریزونا و قرار دادن آنها در جعبه وجود دارد ، درست است؟” جان برکی ، که به نظارت حسابرسی کمک می کند ، گفت: در مصاحبه با یکی از وابستگان محلی CBS اوایل امسال “و این از جنوب شرقی جهان ، آسیا آمده است ، اینطور نیست؟” و کاری که آنها انجام می دهند این است که دریابند آیا بامبو در روزنامه وجود دارد یا خیر.

جو بایدن در ماه نوامبر برنده آریزونا شد و اولین دموکرات بود که از زمان روی کار آمدن بیل کلینتون در 1996 این کار را انجام داد.

نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثر جمهوری خواهان با وجود فقدان شواهد ، ادعاهای ترامپ در مورد انتخابات 2020 را باور دارند. مطالعه ای که توسط Yahoo News / YouGov در اوایل ماه جاری منتشر شد ، نشان داد شصت و شصت درصد جمهوری خواهان همچنان اصرار دارند که “انتخابات توسط ترامپ تقلب و سرقت شد” ، در حالی که تنها 18 درصد معتقدند که “جو بایدن عادلانه و عادلانه برنده شد”.

در هفته های پس از انتخابات ، هیات نظارت شهرستان Maricopa تحت کنترل جمهوریخواهان تأیید کرد که تعداد ماشین آلات دقیق است. در همین حال ، دادگاه های ایالتی شکایتی را که نتایج انتخابات را زیر سوال می برد رد کرده اند.

در 30 نوامبر ، داگ دوسی ، فرماندار آریزونا ، جمهوری خواه ، نتایج انتخابات ریاست جمهوری را پس از تأیید مقامات شهرستان و مارک برنوویچ ، دادستان کل ، که جمهوری خواه نیز است ، تایید کرد. در ماه ژانویه ، سرپرستان شهرستان Marikopa اجازه بازرسی از تجهیزات انتخاباتی را دادند و هیچ بی نظمی را مشاهده نکردند.

فن ، رئیس سنای ایالتی ، گفت که گزارش کامل قبل از انتشار برای عموم به کمیته قضایی سنای آریزونا ارسال می شود.

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:[ad_2]

منبع: fizik-news.ir