گزینه دلتا مناطقی از کشور را تهدید می کند که سطح واکسیناسیون عقب مانده است


واشنگتن – هیچ کشوری به اندازه ورمونت در انجام واکسیناسیون موفق نبوده است ، زیرا 64 درصد از جمعیت آن کاملاً در برابر ویروس کرونا تلقیح شده اند. سایر ایالت های شمال شرقی ، از جمله ماساچوست ، ماین و کانکتیکات ، با درصد حدود 60 درصد از ساکنان کاملا واکسینه شده ، فاصله زیادی ندارند.

در مقابل ، فقط 28.87٪ از می سی سی پی ها به طور کامل علیه COVID-19 و فقط 31.89٪ از آلاباما (از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها) واکسینه شده اند. فلوریدا ، یکی از قدیمی ترین و پرجمعیت ترین کشورها در این کشور ، تنها 44 درصد از جمعیت خود را واکسینه کرده است ، اگرچه ران دسانتیس ، فرماندار آنجا ، برای شکست دادن کار خود با بیماری همه گیر ، در یک تور شرکت کرد.

“همه ما در این با هم هستیم” در اولین مراحل همه گیری ، هنگامی که مردم کارگران اصلی را تحسین می کردند و به بزرگنمایی متصل می شدند ، یک مانترا محبوب بود. در حقیقت ، با توجه به اینکه ویروس کرونا در برخی از جوامع بسیار بیشتر از جوامع دیگر تأثیر گذاشته است ، ممکن است این احساس هرگز واقعیت نداشته باشد. امروز ، جامعه تقریباً ناپدید شده است ، در حالیکه مناطقی از کشور در حال متوقف شدن گسترش جامعه هستند ، در حالی که سایر مناطق به طور خطرناکی در معرض عوامل بیماریزا قرار دارند ، به ویژه نسخه قابل انتقال آن Delta.

مردم در حال آماده شدن برای گرفتن عکس از واکسیناسیون Moderna Covid-19 توسط کارکنان پزشکی در یک کلینیک پاپ آپ هستند که توسط مرکز بهداشت دلتا در این جامعه روستایی دلتا در 27 آوریل 2021 در هولانداله ، می سی سی پی اداره می شود.  (اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

مردم در حال آماده شدن برای گرفتن عکس از واکسیناسیون Moderna Covid-19 توسط کارمندان پزشکی در یک کلینیک پاپ آپ هستند که توسط مرکز بهداشت دلتا در این جامعه روستایی دلتا در 27 آوریل 2021 در هولانداله ، می سی سی پی اداره می شود. (اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

این گزینه ، که بهار امسال در هند ظاهر شد و اخیراً در انگلستان مسلط شد ، “بزرگترین تهدید در ایالات متحده برای تلاش ما برای از بین بردن COVID-19 است” ، دکتر گفت. آنتونی فاوسی ، بهترین مشاور رئیس جمهور بایدن در مورد بیماری همه گیر ، گفت. تصور می شود که سویه 60 درصد حساس تر از نسخه اصلی پاتوژن SARS-CoV-2 است. نه تنها افراد واکسینه نشده مستعد هستند ، بلکه کسانی که فقط دوز اول واکسن را دریافت کرده اند نیز مستعد هستند.

حتما بخوانید:
چالش جدی سر راه ارزانی لوازم خانگی

افراد کاملاً واکسینه شده تقریباً مانند نسخه های دیگر ویروس توسط نوع Delta محافظت می شوند.

ظهور این گزینه ممکن است به این معنی باشد که در حالیکه جوامع با سطح بالایی از واکسیناسیون به حالت عادی خود ادامه می دهند ، شرایطی که تاخیر واکسیناسیون ممکن است ناگهان به موج جدیدی از عفونت و مرگ رانده شود.

دکتر پیتر جی گفت: “ما در دو کشور COVID ظاهر می شویم.” هوتز ، رئیس دانشکده ملی طب گرمسیری کالج پزشکی بیلور ، به یاهو نیوز گفت. هوتز به سواحل شمال شرقی ، میانه آتلانتیک و اقیانوس آرام اشاره کرد که اهداف ایمن سازی خود را با موفقیت برآورده کرده اند ، اما گفته است که “واکسیناسیون نسبتاً کم” در سایر نقاط ، به ویژه در میان جوانان در ایالات جنوبی وجود دارد. جوانان در صورت افزایش اخیر در انگلستان به نوع دلتا آلوده می شوند.

هوتس پیش بینی می کند که احیای ویروس کرونا ممکن است در این مناطق مشاهده شود ، مشابه آنچه در تابستان سال 2020 در کشورهایی مانند فلوریدا ، تگزاس ، جورجیا و کارولینای جنوبی مشاهده شد. سرانجام ، کل ملت در یک موج سوم همه گیر طولانی غرق شدند که از اواخر پاییز آغاز شد و

با پایان یافتن موج سوم ، جو بایدن رئیس جمهور بود و تلاش های واکسیناسیون وی در حال شتاب گرفتن بود. در سراسر کشور ، پرونده ها افتادند و مدام سقوط می کردند – و سپس بیشتر سقوط می کردند. هفته گذشته 27 مارس 2020

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در جلسه ای در اتاق روزولت کاخ سفید در واشنگتن دی سی ، سه شنبه ، 22 ژوئن 2021 صحبت می کند (شان تیو / EPA / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در جلسه ای در اتاق روزولت کاخ سفید در واشنگتن دی سی ، سه شنبه ، 22 ژوئن 2021 صحبت می کند (شاون تیو / EPA / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

اما از آنجا که هر کشور مسئول واکسیناسیون خود است ، سرعت بهبودی یکنواخت نیست. بنابراین در حالی که مریلند (53.77٪ از ساکنان واکسیناسیون کامل) فقط دو روز متوالی را پشت سر گذاشته است ، میسوری از 1 ژوئن 11٪ افزایش یافته است.

حتما بخوانید:
انواع لوله های پلیمری - سایت رسمی دستگاه جوش پلی اتیلن بارینکو

یکی از مدیران بیمارستان میسوری به CNN گفت: “ما هرگز چنین افزایش بزرگی را تصور نکردیم.”

فاوسی روز سه شنبه گفت: “قله ها و شیوع های محلی ، منطقه ای رخ خواهد داد.” “من آنچه را پرش می نامیم پیش بینی نمی كنم.” فاوسی اضافه کرد که “یک خطر وجود دارد – یک خطر واقعی – که اگر نافرمانی مداوم برای واکسیناسیون وجود داشته باشد ، می توانید جهش های موضعی را مشاهده کنید.

تجزیه و تحلیل اخیر توسط Surgo Ventures نشان داد که کشورهایی که کمترین میزان واکسیناسیون را دارند نیز دارای جمعیتی هستند که به ویژه در برابر ویروس کرونا آسیب پذیر هستند.

با این حال ، یک عامل کاهش دهنده بالقوه این است که برخی از کشورها که اکنون در معرض امواج جدید هستند ، قبلاً آنها را تجربه کرده اند. دکتر مونیکا گاندی ، متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو ، به یاهو نیوز گفت: “ما باید هنگام ایمن سازی مصونیت طبیعی را در نظر بگیریم.” گاندی این که “عفونت مجدد” نادر است ، به این معنی که افرادی که ویروس کرونا داشته اند بعید است دوباره به آن مبتلا شوند زیرا سیستم ایمنی بدن آنها آنتی بادی علیه پاتوژن تولید می کند. این آنتی بادی ها و بر خلاف گزینه ها ، از جمله Delta نیرومند کار کنید.

به عبارت دیگر ، کشورهایی که سطح پایین واکسیناسیون دارند می توانند یک بافر حاصل از موارد قبلی ویروس کرونا داشته باشند.

مردم سه شنبه ، 15 ژوئن 2021 در هانتینگتون بیچ ، کالیفرنیا در امتداد اسکله می روند.  (گری کرونادو / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

مردم سه شنبه ، 15 ژوئن 2021 در هانتینگتون بیچ ، کالیفرنیا در امتداد اسکله می روند. (گری کرونادو / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

البته ، مردم آزادانه بین ایالت ها حرکت می کنند ، به این معنی که شیوع ، مثلاً جورجیا ، می تواند به راحتی به ویرجینیا راه یابد. و حتی کشورهای با واکسیناسیون بالا مناطقی دارند که تلقیح عقب مانده اند ، یا به دلیل مردد بودن در آنجا یا به دلیل ناکافی بودن دسترسی کارکنان بهداشت عمومی.

دکتر لوسی مک براید ، متخصص اطفال در واشنگتن دی سی به یاهو نیوز گفت: “ما هنوز” در این امر با هم هستیم “به این معنا که هیچ تفرقه ای بین ایالات وجود نداشته باشد. “ما شاهد تنوع منطقه ای در دریافت واکسن هستیم که آخرین میادین جنگ همه گیری را دیکته می کند.”

این میادین جنگ می تواند ایالت ها ، شهرستان ها باشد. به عنوان مثال ، در منطقه روستایی Mesa کلرادو ، با استفاده از نوع جدید Delta تأمین می شود و با سطح پایین واکسیناسیون در آنجا تأمین می شود.

در جریان جلسه توجیهی روز سه شنبه ، فاوسی گفت که یک راه حل واضح در حال نزدیک شدن است. وی گفت: “جلوگیری از همه این موارد با واکسیناسیون کاملاً و کاملاً امکان پذیر است.”

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma