یادگیری مجازی فقط برای اولین بار به کمتر از 10٪ می رسد


واشنگتن – بر اساس آمار آموزش همه گیری که هر هفته توسط شرکت داده Burbio جمع آوری می شود ، برای اولین بار از زمان ابتلا به بیماری ویروس کرونا ، نسبت مناطق مدرسه ای که فقط به آنها آموزشهای مجازی ارائه می دهند ، به زیر 10 درصد رسیده است. این علامت بازگشت ضعیف به حالت عادی برای همه ، به جز چند منطقه ساحل غربی و شمال شرقی است.

دنیس روشه ، بنیانگذار Burbio ، گفت: “این حلقه مجازی در حال کوچک شدن است.” این یک معامله بزرگ است.

با این حال ، این بازداشت ها در میان پرجمعیت ترین مناطق کشور قرار دارند ، در حالی که بسیاری از مناطق فقط به صورت مقطعی و فقط با چند ساعت آموزش شخصی در هفته برمی گردند. و برخی والدین که به آنها فرصت داده شده است فرزندان خود را به کلاس بازگردانند ، در حال حاضر آنها را در خانه نگهداری می کنند.

به طور خلاصه ، این تحولات به این معنی است که مدرسه زوم – اصطلاحی تمسخرآمیز برای یادگیری رایانه – برای میلیون ها کودک همچنان یک عرف است.

دانیل 5 ساله دکتر Seuss را هنگام مقیاس گذاری مشاهده می کند ، زیرا YMCA خانواده وستچستر یک محیط امن برای آموزش از راه دور برای دانشجویان محلی در هنگام شیوع بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، 2 مارس 2021 فراهم می کند.  (مایک بلیک / رویترز)

دانیل 5 ساله دکتر Seuss را هنگام مقیاس گذاری مشاهده می کند زیرا YMCA خانواده وستچستر یک محیط بی خطر برای یادگیری دانش آموزان محلی در هنگام شیوع بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، 2 مارس 2021 فراهم می کند. (مایک بلیک / رویترز)

با این حال ، افت زیر 10 درصد قابل توجه است ، زیرا در سپتامبر گذشته ، 60 درصد دانش آموزان در سراسر کشور ، از کودکستان تا کلاس 12 ، از راه دور به مدرسه می رفتند. اگرچه در آن زمان شواهد کافی مبنی بر بی خطر بودن بازگشت به مدرسه وجود داشت ، اتحادیه های صنفی معلمان برای گشودن این طرح تلاش کردند و با موفقیت آنها را در بسیاری از مناطق کشور به تأخیر انداختند.

حتما بخوانید:
اعتماد به نفس مسئله اصلی واکسن جانسون و جانسون است

افزایش ناامیدی و افزایش سطح واکسیناسیون تاثیری دارد و باعث می شود هواداران مجدداً اعلام پیروزی کنند. هفته گذشته در تیتر یک مقاله محافظه کارانه ملی ، نبرد برای بازگشایی مدارس تا حد زیادی پیروز شده است. محافظه کاران به طور کلی مدارس را به بازگشایی فرا خوانده اند و از دموکرات ها به دلیل اینکه بیش از حد اتحادیه صنفی هستند و از علم پیروی نمی کنند ، انتقاد می کنند ، زیرا بدون شک می گوید مدارس در واقع مکان انتقال ویروس کرونا نیستند.

رئیس جمهور بایدن گفت که او می خواست مدارس تا صدمین روز اداره خود بازگشایی شوند و گرچه به نظر می رسد او به این هدف دست خواهد یافت ، اما این ممکن است تا حدی لازم باشد ، زیرا هدف به اندازه کافی مبهم است تا از پیچیدگی موضوع جلوگیری شود.

علی رغم دستاوردهای حاصل در ماه های اخیر ، این س remainال همچنان وجود دارد که آیا می توان حرکت پویا را برای انرژی تجدید پذیر حفظ کرد و آیا این فارغ از ماسک صورت منجر به ایجاد مدارسی می شود که قبل از سال 2020 شبیه مدارس باشند. روشه به یاهو نیوز گفت: “برای والدین ، ​​معلمان و دانش آموزان ، هدف داشتن یک تجربه عادی در مدرسه است ، به این معنی که اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان هر روز ، پنج روز در هفته به مدرسه می روند.”

روز دوشنبه ، 12 آوریل 2021 ، آنجلیکا گوزمن ، مشاور مدرسه ، در مدرسه توسط دانش آموز مورد استقبال قرار گرفت. (پل برساباخ / ثبت نام اورنج کانتی از طریق گتی ایماژ)

روز دوشنبه ، 12 آوریل 2021 ، آنجلیکا گوزمن ، مشاور مدرسه از مدرسه ابتدایی Sunkist در آناهیم ، کالیفرنیا ، از یک دانش آموز در مدرسه استقبال کرد. (Paul Bersebach / Orange County Register via Getty Images)

طبق آمار بوربیو ، 2/28 درصد دانش آموزان دبستان یا دبیرستان در تنظیمات “ترکیبی” قرار دارند ، به این معنی که آنها فقط دو یا سه روز در هفته در آموزش شخصی شرکت می کنند و بقیه اوقات را از خانه می خوانند. چیدمان هیبریدی بسیار مورد تمسخر قرار می گیرد. برای بسیاری این سال پیش می آید که آیا یادگیری ترکیبی پلی به سوی عادی است یا عادی جدید.

حتما بخوانید:
لیست جدید سایت ها

کشورهایی که بیشترین سهم دانش آموزان را در کلاس دارند ، وایومینگ و آرکانزاس هستند. ایالاتی که کمترین دانش آموزان را به مریلند و اورگان بازگرداند.

مبارزات در کالیفرنیا به ویژه شدید بود. این کشور با سومین سهم پایین دانش آموزان به عقب است ، و یک واقعیت چالش برانگیز برای رهبران سیاسی کشور است که 6.1 میلیون کودک در 10،588 مدرسه دولتی تحصیل می کنند. اما حتی در آنجا نیز کودکان بیش از یک سال برای اولین بار آرام آرام به کلاس برمی گردند.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma