یونیت هیدرولیک چیست

یونیت هیدرولیک (که بعضا” به آن پاورپک هیدرولیک نیز گفته می شود) سیستمی مستقل است که به طور کلی شامل یک موتور ، مخزن مایعات و پمپ است. این کار برای اعمال فشار هیدرولیکی مورد نیاز برای حرکت موتورها ، سیلندرها و سایر قطعات مکمل یک سیستم هیدرولیکی معین انجام می شود.

 

پاورپک هیدرولیک چگونه کار می کند

 

یک سیستم هیدرولیکی از سیال محصور شده برای انتقال انرژی از یک منبع به منبع دیگر و سپس ایجاد حرکت چرخشی ، حرکت خطی نیرو استفاده می کند. یونیت یا پاورپک ، نیروی مورد نیاز برای این انتقال سیال را تأمین می کند. 

برخلاف پمپ های استاندارد ، یونیت های هیدرولیک از شبکه های فشار چند مرحله ای برای انتقال سیال استفاده می کنند و آنها اغلب از دستگاه های کنترل دما استفاده می کنند. مشخصات مکانیکی و مشخصات یک واحد قدرت هیدرولیک نوع پروژه هایی را که می تواند برای آنها موثر باشد حکم می کند. 

برخی از فاکتورهای مهمی که بر عملکرد واحد هیدرولیکی تأثیر می گذارند محدودیت فشار ، ظرفیت نیروی مورد نیاز و حجم مخزن است. علاوه بر این ، ویژگی های فیزیکی آن ، از جمله اندازه ، منبع تغذیه و قدرت پمپاژ نیز از موارد قابل توجه است. برای درک بهتر اصول کار و ویژگی های طراحی در یک یونیت هیدرولیک ، ممکن است مفید باشد که به اجزای اساسی یک مدل استاندارد که در سیستم های هیدرولیک صنعتی استفاده می شود ، کمک کند.