یک مطالعه انگلیسی نشان داد که ویروس کرونا در مدارس “بسیار کم” است


واشنگتن – یک مطالعه تجزیه و تحلیل بازگشایی مدارس در انگلیس در بهار و اوایل تابستان گذشته میزان “بسیار کم” عفونت و همچنین عدم شیوع گسترده در تمام مقاطع تحصیلی را نشان داد. هنگامی که شیوع ایجاد شد ، آنها کوچک بودند و تمایل داشتند که معلمان یا کارکنان ویروس کرونا را به مدارس جامعه خارج وارد کنند.

در راستای این یافته ، این مطالعه همچنین هشدار داد که “یک رابطه قوی” بین عفونت های مدرسه و وجود ویروس کرونا در جامعه اطراف وجود دارد.

بنابراین ، نتایج حكمی مختلط را ارائه می دهد ، و از اجماع فزاینده ای كه مدارس در مورد بیماری ایمن در همه گیر ایمن هستند پشتیبانی می كند ، اما فقط در صورت توقف گسترش جامعه.

دانش آموزان در مدرسه هولن چیس با یکی از اعضای کلاس به طور آنلاین ارتباط برقرار می کنند زیرا خانواده وی خود را در برابر بیماری ویروس کرونا (Covid-19) در میلتون کینز ، انگلستان ، 1 دسامبر 2020 منزوی می کنند (اندرو بویزر / رویترز)
دانش آموزان مدرسه ابتدایی Holne Chase در میلتون کینز ، انگلیس ، در تاریخ 1 دسامبر با یکی از اعضای کلاس که خانواده اش در حال انزوا بودند ، ارتباط آنلاین برقرار کردند. (اندرو بویرز / رویترز)

برخلاف اروپا ، ایالات متحده مدارس را در بسیاری از مناطق کشور بسته نگه می دارد ، حتی در جایی که رستوران ها و بارها همچنان باز هستند. گسترش جامعه در برخی از مناطق کشور همچنان زیاد است و باعث شده بسیاری از مناطق برنامه های بهبود را به حالت تعلیق درآورند.

بزرگترین منطقه مدرسه ای این کشور ، نیویورک ، ماه گذشته مدارس خود را پس از رسیدن به 3 درصد مثبت در تست های تشخیصی ، آستانه تعیین شده توسط شهردار بیل دی بلازیو ، تعطیل کرد. از آن زمان ، مدارس ابتدایی در پنج منطقه بازگشایی شدند.

یک مطالعه جدید در انگلیس که در Lancet منتشر شده است ، عفونت ها و شیوع ویروس کرونا را از اول ژوئن تا 17 ژوئیه بررسی می کند ، زمانی که دانش آموزان برای آخرین جلسه قبل از تعطیلات تابستانی به مدرسه برمی گردند. در این مدت ، حدود 928،000 دانش آموز در 38،000 کودکستان ، 15،600 مدرسه ابتدایی و 4،000 مدرسه متوسطه تحصیل کردند. در مجموع 593،000 معلم و کارکنان مدرسه در تلاش برای نوسازی شرکت داشتند. (همه این ارقام به طور متوسط ​​هستند ، زیرا تعداد مدارس باز شده و تعداد دانش آموزان حاضر در این مدارس در طول زمان متفاوت بوده است.)

محققان دریافتند كه مدارس انگلیس در تعطیلات از ژوئن تا ژوئیه در مجموع 343 مورد را ثبت كرده اند. این شامل 113 مورد فردی است. نه مورد “اصلی” که معمولاً شامل دو خواهر و برادر از یک خانواده است. و 55 شیوع با توجه به نزدیک به 1 میلیون دانش آموز که به مدرسه بازگشتند ، محققان فکر کردند که عفونت در مدرسه “غیرمعمول” است.

حتما بخوانید:
واکسن COVID-19 ، به استثنای جمهوریخواهان ، در حال افزایش است

هیچ یک از کودکان آلوده به ویروس کرونا نیازی به بستری شدن در بیمارستان نداشتند. سه کارمند این کار را انجام دادند و یک نفر درگذشت ، “احتمالاً این عفونت را از یک عضو تایید شده در خانواده با COVID-19 که به این عفونت در جامعه مبتلا شده بود ، بدست آورد.”

دانش آموزان در سال هفتم خود هنگامی که برای اولین روز خود به مدرسه بنیاد Kingsdale در لندن می آیند ، درجه حرارت کارمندان پشتیبانی Adelaja Balogun را گزارش می کنند (Kirsty Wigglesworth / عکس توسط AP)
دانش آموزان در 3 سپتامبر ، هنگامی که برای اولین روز خود به مدرسه بنیاد Kingsdale در لندن می رسند ، درجه حرارت خود را اندازه گیری می کنند. (Kirsty Wigglesworth / عکس AP)

بیشتر 55 شیوع بیماری مربوط به کارمندان مدرسه است که ویروس کرونا را به سایر کارمندان (26) یا کودکان (هشت) منتقل می کند ، در مقابل کودکانی که ویروس کرونا را به بزرگسالان (16) یا سایر کودکان (5) منتقل می کنند. و بیشتر این شیوع ها ناچیز است و 53 درصد آنها “فقط به یک مورد ثانویه مربوط می شود”. شیوع میانی فقط شامل دو مورد است.

این یافته نشان می دهد که رفتار بزرگسالان بیشتر از رفتار کودکان نشان دهنده بروز شیوع است که ممکن است کنترل آن دشوارتر باشد اما همچنین پیش بینی کننده انتقال ویروس کرونا نیست.

برخی از معلمان در ایالات متحده اظهار داشتند که آنها نگران بازگشت به مدرسه هستند زیرا تجهیزات حفاظت شخصی کافی در اختیار آنها قرار نگرفته است و یا اینکه مناطق مدرسه با به روزرسانی سیستم های تهویه یا ایجاد فضای کافی بین میزها کلاس ها را به درستی آماده نمی کنند.

برعکس ، محققان دریافتند ، معلمان و کارکنان کسانی هستند که می توانند مسئول انتقال مدرسه باشند. نویسندگان می نویسند: “اعضای کارکنان برای محافظت از خود ، خانواده و محیط آموزشی باید هوشیارتر از قرار گرفتن در خارج از محیط آموزشی باشند.” آنها نتیجه گرفتند که “مداخلات باید بر کاهش انتقال کارکنان و کارمندان متمرکز باشد”.

محققان همچنین دریافتند که با هر بار افزایش پنج مورد در هر 100000 نفر در کل جمعیت جامعه اطراف ، احتمال شیوع مدرسه 72 درصد افزایش می یابد. کارشناسان بهداشت عمومی دریافته اند که فعالیت های اجتماعی مانند نوشیدن و غذا خوردن در محیط داخلی شیوع جامعه را تحریک می کند. کودکان به طور منظم از میله ها مراقبت نمی کنند.

در مورد خود دانش آموزان ، محققان نتیجه گرفتند که “کودکان بیشتر در خانه به SARS-CoV-2 آلوده بودند و بیشتر آنها بدون علامت بودند” ، به این معنی که آنها هیچ گاه علائمی نشان ندادند. (SARS-CoV-2 نام شناخته شده بین المللی پاتوژن ویروس کرونا است.) “ما با اطمینان خاطر انتقال بسیار کمی بین دانش آموزان پیدا کرده ایم ، که با ادبیات در حال ظهور کودکان خردسال سازگار است.”

حتما بخوانید:
آموزش تایپ و تند زنی در مجتمع فنی تهران(میرداماد)** کلاس تایپ و تند زنی

این ادبیات به طور مداوم نشان داده است که به نظر می رسد کودکان کوچکتر از یک دفاع طبیعی در برابر ویروس برخوردار هستند. به نظر می رسد این مطالعه به کسانی که می خواهند مدارس ابتدایی را برای یادگیری شخصی بازگشایی کنند امیدوار است ، در حالی که کودکان بزرگتر می خواهند به آموزش از راه دور ادامه دهند.

ابیگیل پرویلون ، 13 ساله ، با معلم آموزش ناشنوایان خود دایان گمزه در 28 اکتبر سال 2020 در استمفورد ، کانتیکت در آموزش از راه دور شرکت کرد.  (جان مور / گتی ایماژ)
ابیگیل پرویلون 13 ساله در 28 اکتبر با معلم آموزش ناشنوایان خود دایان گامز در استمفورد ، کنتیکت ، در آموزش از راه دور شرکت می کند (جان مور / گتی ایماژ)

محققان انگلیسی نوشتند: “اطمینان بخش است که وقایع انتقال بسیار کمی بین کارکنان و کودکان اتفاق افتاده است ، به ویژه با توجه به مشکل حفظ فاصله جسمی با کودکان کوچکتر.” این می تواند نگرانی معلمان قدیمی یا معلمین با نقص سیستم ایمنی را آرام کند. بعضی از مناطق به چنین معلمانی اجازه می دهد تا از راه دور به تدریس بپردازند ، در حالی که معلمان با آسیب پذیری کمتر لازم است که به کلاس برگردند.

این مطالعه پس از گزارش جدید هوشیار یونیسف ، آژانس سازمان ملل متحد برای مقابله با بحران های کودکان ، اعلام کرد که تعطیلی مدارس و سایر اختلالات همه گیر می تواند منجر به “نسل از دست رفته COVID” شود.

در این گزارش با اشاره به اینکه کودکان در مدارس به ندرت به ویروس کرونا آلوده می شوند ، خاطرنشان می کند که “تعطیلی مدارس می تواند منجر به نتایج منفی برای کودکان شود.”

پرزیدنت ترامپ خواستار بازگشایی مدارس شده است ، اما بودجه اضافی را که معلمان می گویند برای انجام ایمن آموزش شخصی ضروری است ، در اختیار آنها قرار نداده است. رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفته است که خواهان بازگشایی مدارس است ، اما مشخص نیست که وی چگونه این کار را انجام می دهد ، خصوصاً اینکه اتحادیه های قدرتمند معلمان که وی از نزدیک با آنها ارتباط برقرار می کند ، در آموزش مجدد شخصاً مقاوم هستند.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma