[ad_1]

واشنگتن – بر اساس یک مطالعه جدید بزرگ که نتایج آن در حالی است که مدارس در ایالات متحده در تلاش برای باز کردن در میان بحث های امنیتی هستند ، اگر دانش آموزان 6 کلاس از هم جدا باشند ، برخلاف 3 ، در برابر ویروس کرونا محافظت بیشتری نمی کند.

رئیس جمهور بایدن بازگشت دانش آموزان به کلاس ها را در اولویت قرار داده است. بحث درباره فضای کلاس این تلاش ها را پیچیده می کند. با این اکتشافات جدید ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ممکن است تحت فشار قرار بگیرند تا دستورالعمل های خود را اصلاح کنند ، که در حال حاضر در بیشتر شرایط به فاصله 6 فوت نیاز دارند.

داشتن میز تحریر فقط 3 فوت فاصله دارد ، دانش آموزان بیشتری می توانند در هر کلاس بنشینند. در فاصله 6 فوت ، اندازه هر کلاس باید به میزان قابل توجهی کاهش یابد. و از آنجا که در مدارس غالباً جایی برای افزودن کلاسها یا معلمان اضافی برای تدریس در آنها وجود ندارد ، حتی اگر سایر شرایط برای گشودن ایمن فراهم باشد ، برخی از دانش آموزان مجبورند در خانه بمانند.

امیلی اوستر ، استاد اقتصاد در دانشگاه براون ، که در مورد خسارات ناشی از تعطیلی مدارس و پیگیری اقدامات بازسازی در سراسر کشور می نویسد ، دستورالعمل های 6 فوت CDC کنونی “برای بسیاری از مناطق بسیار محدود است”.

آستر به یاهو نیوز گفت: “اگر هدف ما عادی باشد ، مناطق زیادی وجود دارد که شما فقط با 6 پا نمی توانید این کار را انجام دهید.” “بسیاری از مکانهای دیگر اگر بتوانند 3 فوت کنند ، مشکلی در باز شدن ندارند.”

برای مطالعه جدید ، محققان 251 منطقه مدرسه ای در ماساچوست را که برای یادگیری شخصی در پاییز سال 2020 باز بودند ، بررسی کردند. در آن مناطق ، 537.336 دانش آموز به مدرسه رفتند و 99390 بزرگسال در آنجا تدریس و کار می کردند.

دانش آموزان در 2 مارس در یک روز خصوصی در مدرسه شهرداری Mount Vernon در اسکندریه ، ویرجینیا شرکت می کنند (تام برنر / رویترز)

دانش آموزان در 2 مارس در یک روز خصوصی در مدرسه شهرداری Mount Vernon در اسکندریه ، ویرجینیا شرکت می کنند (تام برنر / رویترز)

این مطالعه “هیچ تفاوت قابل توجهی” در میزان عفونت ویروس کرونا برای کودکان یا بزرگسالان بین دو تنظیم کلاس ندارد. این بدان معنی است که ، محققان نتیجه گرفتند ، “سیاست های مربوط به فاصله کمتر جسمی را می توان در مدارس با دستورات پوشاندن ، بدون تأثیر سوvers بر ایمنی دانش آموزان یا کارکنان ، اتخاذ کرد.”

ماساچوست برای کلیه دانش آموزان ، معلمان و کارمندان مدارس دولتی وظیفه دارد. مطالعه قبلی منتشر شده توسط CDC پیدا شد مدارس در ویسکانسین به راحتی و فقط با ماسک زدن می توانستند با خیال راحت باز بمانند ، حتی در طی گسترش شدید جامعه.

با توجه به در دسترس بودن نسبی ماسک ها ، برخی س questionال کردند که چرا دولت بایدن این مدرسه را گره زد و حساب تسکین ویروس کرونا را به ارزش 1.9 تریلیون دلار باز کرد.

مطالعه جدید نیز از این جهت مهم است که مانند مطالعه ای در ویسکانسین ، در یک منطقه روستایی انجام نشده است. ماساچوست چهارمین تراکم جمعیت را در این کشور دارد و دارای ساختمانهای منسوخ شده بسیاری از مدارس است ، و شرایط را با سایر محله های بزرگ و شهری قابل مقایسه می کند ، جایی که دهه ها عدم سرمایه گذاری و بی احتیاطی باعث شده برخی از مدارس پنجره های باز نداشته باشند.

اواخر سال گذشته ، معلمان ماساچوست “بیماری” را ترتیب دادند تا به فاصله 6 فوت در کلاس نیاز داشته باشد. اتحادیه های صنفی نمایندگان معلمان در سراسر کشور جستجوی استاندارد 6 فوت را انجام داده اند. فدراسیون معلمان آمریکا ، اتحادیه ملی معلمان ، که نزدیک به دو میلیون معلم به آن تعلق دارند ، خواستار 6 فوت نوآوری در بهار سال گذشته شد.

یک رهبر اتحادیه معلمان ماساچوست به یک روزنامه محلی با استناد به سویه های جدید ویروس کرونا ، که برخی از آنها مسری تر به نظر می رسند ، به یک روزنامه محلی گفت: “اکنون زمان آن نیست که نسبت به دستورالعمل ها سختگیری کمتری داشته باشیم.”

دستیار تدریس رنل ایوانز به دانش آموز در بوستون دبستان ، دبیرستان و دبیرستان بوستون چارتر در 2 فوریه کمک می کند (لین ترنر / بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

دستیار تدریس رنل ایوانز به دانش آموز Boston Prep ، دبیرستان و دبیرستان بوستون در 2 فوریه کمک می کند (Lane Turner / Boston Globe از طریق Getty Images)

وقتی CDC تقسیم 6 فوت را در راهنمای منتشر شده در ماه گذشته تصویب کرد ، منتقدان ابراز ناامیدی کردند ، زیرا فاصله مسیری تاکتیکی برای جلوگیری از باز شدن کامل مدارس بود. ولادیمیر کوگان ، اقتصاددان و وینای پراساد ، متخصص انکولوژی ، در مقاله ای با نظر در سایت خبری بهداشت Stat می گویند که مدیریت برای ایجاد پوشش سیاسی برای گروه های علاقه مند و مناطقی که می خواهند آموزش خصوصی را کاهش دهند ، کار خواهد کرد.

پیش از انتشار مطالعه جدید ، توماس اسكینر سخنگوی CDC به یاهو نیوز گفت كه “CDC همیشه رهنمودهای خود را ارزیابی می كند. با ظهور یک علم جدید ، آژانس یکی را ارزیابی می کند و در صورت لزوم تغییراتی در دستورالعمل ها برای انعکاس این علم ایجاد می کند. “

وی مشخص نخواهد کرد که آیا راهنمای 6 فوت همچنان پابرجا خواهد بود ، به ویژه هنگامی که معلمان با نرخ بالاتری واکسینه می شوند. رئیس جمهور بایدن گفت که او می خواهد همه معلمان تا پایان ماه مارس واکسینه شوند.

مدیر فعلی CDC ، دکتر روچل والنسکی ، ساکن حومه مرفه بوستون در نیوتاون است. طبق شکایتی به شورای شهر نیوتن ، در ژوئیه سال گذشته ، شهردار روتان فولر با دکتر والنسکی ، که دارای سه کودک دبیرستانی است ، از طریق پست الکترونیکی ایمیل زد تا در مورد حذف ایمن کلاس درس سوال کند. دکتر والنسکی نوشت: “اگر افراد ماسک زده باشند ، فاصله 3 فوت کاملاً ایمن و عملی تر است.”

با این حال ، شهر با مسیرهای 6 فوت در حال قدم زدن بود.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:[ad_2]

منبع: fizik-news.ir