یک مطالعه نشان داد که معلمان ، نه دانش آموزان ، باعث گسترش ویروس کرونا در مدارس در جورجیا شده اند


استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی در حین فعالیت هایی مانند ناهار دانش آموزان و جلسات معلمان از عوامل اصلی در جلوگیری از عفونت ویروس کرونا در مدارس است که توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها منتشر شده است که بعد از ظهر دوشنبه منتشر شد.

زمانی است که معلمان ، نه دانش آموزان ، از پیروی از این اقدامات غفلت می کنند که ویروس کرونا سریعاً گسترش می یابد. محققان CDC نوشتند: “عفونت های اولیه در بین معلمان نقش مهمی داشتند.” برای جلوگیری از این گسترش ، جویندگان “استفاده مداوم و مناسب از ماسک و فاصله فیزیکی در صورت امکان” را توصیه می کنند.

به نظر می رسد یافته های جدیدی در مواجهه با سایر مدیران ارشد ، كه مدارس نمی توانند بدون بودجه میلیاردی كه از طریق طرح محرك 1.9 تریلیون دلاری پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور بایدن به آنها اختصاص داده شده ، افتتاح شود ، در حال ظهور است. بیشتر این مبلغ برای بهبود زیرساخت های مدارس صرف خواهد شد. اگرچه چنین پیشرفت هایی به وضوح مورد نیاز است ، اما هیچ شواهد روشنی وجود ندارد که برای یادگیری مجدد شخصاً کودکان به آنها نیاز باشد.

یک مطالعه قبلی در مورد مدارس ویسکانسین برای یادگیری شخصی است ماسک های صورت برای جلوگیری از عفونت ویروس کرونا مهم هستند.

رون کلاین در جلسه دادرسی در واشنگتن دی سی ، در تاریخ 10 مارس 2020 صحبت می کند (اندرو هرار / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

تحقیقات در ویسکانسین و جورجیا محدودیت های آشکاری دارد. اول ، هیچ یک از آنها در یک فضای متراکم شهری ، که محدودیت های فضا چالش های اضافی ایجاد می کند ، انجام نشده است. با این حال ، هر دو منطقه مدرسه در اجتماعاتی واقع شده اند که در طی مطالعات از ویروس قابل توجهی رنج برده اند. در هر دو مورد ، اقدامات ساده برای جلوگیری از ویروس کرونا در خارج از ساختمان مدرسه کافی به نظر می رسید.

این مطالعه جدید در حالی آغاز می شود که مدارس به عنوان چالش برانگیزترین مسئله سیاسی رئیس جمهور بایدن ظاهر می شود. والدین و محققان بهداشت عمومی به طور فزاینده ای در مورد چگونگی بازگشت دانش آموزان به کلاس صحبت می کنند. با این حال ، اتحادیه های صنفی معلمان با نفوذ همچنان با توقف آنچه به طور گسترده توصیف می شود مخالفت می کنند.

به عنوان مثال رهبران اتحادیه در لس آنجلس با بازگشت به دستورالعمل های شخصی مخالف هستند ، در حالی که توزیع جامعه در هیچ یک از کد پستی منطقه وجود ندارد. اما با داشتن 165 کد پستی در لس آنجلس ، منطقه مدرسه United – دومین مرکز بزرگ در این کشور – یک هدف دلهره آور است. از همه مهمتر ، ممکن است با توجه به علم کاملاً سازگار بازگشایی مدارس ، نیازی به آن نباشد.

در طی ماه های دسامبر و ژانویه – با افزایش تعداد موارد در سراسر کشور ، از جمله در جورجیا ، انجام شد – مطالعه CDC ، که روز دوشنبه منتشر شد ، شیوع در 8 مدرسه ابتدایی را در حومه شمال و شرق آتلانتا بررسی کرد. حدود 2300 کودک در این مدارس تحصیل کردند. 700 معلم و کارمند در آنجا کار می کردند.

در مجموع 9 مورد شیوع (به عنوان سه مورد یا بیشتر تعریف شده) در شش مورد از این مدارس وجود دارد که 13 معلم و 32 دانش آموز را آلوده کرده است. 18 عفونت خانگی دیگر نتیجه این 9 شیوع در مدرسه است.

این مطالعه نشان داد که عدم رعایت اقدامات احتیاطی اساسی توسط بزرگسالان و نه کودکان ، تا حد زیادی مسئول شیوع ویروس است. محققان نتیجه گرفتند: “معلمان برای شبکه های انتقال مدارس ضروری بودند.” به نظر می رسد این مسئله در مقابل استدلال مطرح شده توسط برخی مخالفان بازگشایی مبنی بر اینكه مدارس ذاتاً خطرناك هستند ، در حال تغییر است ، زیرا نمی توان برای پیشگیری های مناسب به كودكان اعتماد كرد.

ده ها نفر ، بسیاری بدون ماسک ، می خواهند منطقه متحد مدرسه راسین (ویسکانسین) تجمع را برای آموزش شخصی در مرکز راسین ، شنبه 23 ژانویه 2021 (مارک هرتزبرگ / سیم ZUMA) از سر بگیرند.

ده ها نفر ، بسیاری بدون ماسک ، می خواهند منطقه متحد مدرسه راسین (ویسکانسین) تجمع را برای آموزش شخصی در مرکز راسین ، شنبه 23 ژانویه 2021 (مارک هرتزبرگ / سیم ZUMA) از سر بگیرند.

به نظر می رسد انجام چنین اقداماتی گاه دشوارتر از بزرگسالان است. چهار مورد از 9 شیوع با یک معلم شروع شد. محققان نوشتند ، پانزده مورد نتیجه دو شیوع است که در آن معلمی ویروس کرونا را به معلم دیگری منتقل می کند ، “و این انتقال توسط معلم به دانش آموز در کلاس انجام می شود.”

وقتی دانش آموزان ویروس را منتشر می کنند ، به این دلیل است که ماسک نمی زنند. ناهار یک چالش خاص بود ، دانش آموزان در کلاس های درس غذا می خوردند تا انتقال را تسهیل کنند. این یافته ها با تحقیق در مورد چگونگی رستوران ها و بارها مکان های ویژه ای برای انتقال سازگار است ، زیرا خوردن یا نوشیدن از طریق ماسک غیرممکن است.

در مناطقی که معلمان تمایلی به بازگشت به مدارس ندارند ، اتحادیه های صنفی نمایندگان آنها اصرار دارند که قبل از بازگشت به کلاس باید واکسینه شوند. اما هم دکتر روچل والنسکی مدیر CDC و هم دکتر آنتونی فاوسی ، مشاور ارشد دولت بایدن گفتند که واکسیناسیون نباید یک وضعیت دشوار و سریع باشد. مطالعه جدید نیز همین کار را انجام می دهد.

محققان CDC نوشتند: “اگرچه برای ازسرگیری مدارس مورد نیاز نیست ، اما واكسیناسیون علیه COVID-19 باید به عنوان یك اقدام كاهش دهنده اضافی در نظر گرفته شود كه در صورت وجود اضافه شود.”

تصویر کوچک عکس جلد: گتی ایماژ
منبع: fizik-news.ir

حتما بخوانید:
دستورالعمل فروش زمین 99 ساله به صاحب مسکن