10 سایت برتر بازی در دنیا

این بهترین ، معتبرترین و معتبرترین سایت وب برای گیمرها است. در این سایت آخرین اخبار بازی های رایانه ای را مشاهده می کنیم.

 

این سایت بهترین بررسی ممکن را برای اکانت کلش ، هر بازی رایانه ای در هر کنسولی مخصوصاً Apple Mobile ارائه می دهد. آخرین نسخه های نمایشی و پیش نمایش بازی مورد علاقه شما را می توانید به راحتی به صورت آنلاین و زنده تماشا کنید.

همچنین می توانید نظرات خود را در این سایت ثبت کرده و به بازی مورد علاقه خود امتیاز دهید. طبق آمار موجود ، تمام امتیازاتی که این سایت به بازی های کنسولی می دهد می تواند در فروش و موفقیت این بازی بسیار م effectiveثر باشد.این سایت یکی از قدیمی ترین سایت های بازی رایانه ای در دنیای اینترنت است (Goya – ET)

امواج

این دومین وب سایت محبوب بازی ها و تنها رقیب اصلی و جدی سایت GameSpot است. بسیاری از متعصبان این سایت را بهترین و غنی ترین سایت در زمینه بازی های رایانه ای می دانند ، به همین دلیل همیشه جبهه ای بین این دو وجود دارد.

بازیکنان

این سایت آخرین کدهای افزودنی و بازی را دارد. این سایت مخصوص افرادی است که بدون هیچ زحمتی و با کد و کد تقلب بازی می کنند. در این سایت ، علاوه بر کد از هر بازی ، راه حل های مرحله ای نیز می توان آن را در بازی یافت.

سوالات متداول

 

سایتی برای اشتراک اطلاعات و مکانی برای تبادل س exchangeال و نظر بین افراد مختلف. این سایت زیرمجموعه سایت Game Spot است و کلیه اعضایی که در سایت Game Spot ثبت نام کرده اند نیز می توانند در این سایت مشترک شوند. حساب اصلی خود را فعال کنید. بیشتر مطالب موجود در سایت از انجمن ها و تالارهای مختلف تشکیل شده است و هر بازی در این سایت ارتباط خاص و منحصر به فردی دارد در این خبر جالب منتشر شده است

حتما بخوانید:
CDC می گوید پایان تئاتر بهداشتی است

 

به عنوان مثال ، در این سایت 10 بازی برتر این هفته را در بین کنسول های مختلف مشاهده می کنیم:

بازی را متوقف کنید

سایت خرید و فروش جدیدترین بازی های رایانه ای و کنسولی. در این سایت می توانید هر نوع بازی را خریداری کرده و کالای مورد نظر خود را از قدیمی ترین تا جدیدترین انتخاب کنید ، اما باید بگویم که این سایت شامل کشور ما نیست ، اما ارائه آن به عنوان یکی از برترین سایت های بازی رایانه ای ضروری است

 

تصاویر پس زمینه برای بازی ها

همانطور که عنوان این سایت نشان می دهد بهترین و زیباترین عکس های پس زمینه را برای شما فراهم می کند

کلیه عکس ها و تصاویر موجود در این سایت توسط طراحان سایت طراحی شده است.

یکی از مزایای بزرگ عکس های این سایت اندازه آنهاست ، می توانید تمام عکس ها را در اندازه های کاملا استاندارد و متفاوت دریافت کنید.

 

(لطفا توجه داشته باشید که اکثر محصولات موجود در این سایت رایگان نیستند و برای هر یک پرداخت می شوند.)

مینی کلیپ

بهترین منبع برای بازی های آنلاین با فرمت فلش. این سایت برای وقت گذرانی نیز بسیار مفید است. بازی های موجود در این سایت بسیار متنوع بوده و جذابیت های خاص بسیاری دارند.

 

بازی موجود در این سایت می تواند لیستی از بازی های مورد علاقه شما ایجاد کند

تریلر بازی

بهترین سایت برای تماشای نمایش ها و فیلم های مربوط به بازی های رایانه ای این سایت به عنوان سایتی برای خرید اکانت کلش رویال، عمل می کند و مخاطبان این سایت می توانند آخرین بررسی بازی رایانه ای را مشاهده کنند.

حتما بخوانید:
What Is Haute Couture?

منبع: کلش فروش