15 شغل برتر معلمان برای کسب درآمد در تعطیلات تابستانی


اعتبار عکس: تصاویر قهرمان – تصاویر گتی

“مجلات Hearst و Verizon Media می توانند از طریق پیوندهای زیر کمیسیون یا درآمد از موارد خاص دریافت کنند.”

اگرچه این یکی از دشوارترین کارها است ، معلم بودن به این معنی است که تعطیلات تابستانی و زمستانی شما هر سال تضمین می شود ، مهم نیست. بخش دشوار این مزیت این است که معلمان در این مدت هیچ درآمدی ندارند. به همین دلیل یافتن شغل رضایت بخشی در تابستان اگر معلم هستید راهی عالی برای کسب درآمد اضافی علاوه بر حقوق سالانه است.

حتی برای کسانی که می دانند چطور واقعا خوب مالی تأمین کنند ، درآمد اضافی در تابستان برای تعطیلات خانوادگی یا صندوق روز بارانی خودتان هرگز فکر بدی نیست. اگر از خود می پرسید که چگونه در تابستان درآمد کسب کنید یا واقعاً فقط می خواهید کاری با وقت خود انجام دهید و به کار خود ادامه دهید ، مشاغل تابستانی می تواند از آموزش تا مشاوره در اردوگاه ها تا ورود به کنسرت (رانندگی برای Uber و غیره) باشد. .ن)

بنابراین خواه به کار آنلاین ، موقعیت یابی از راه دور ، کار نیمه وقت یا کار تمام وقت به عنوان یک معلم مدرسه تابستانی علاقه مند باشید ، این مشاغل معلم تابستانی از تجربه کلاس و مدرک شما به خوبی استفاده می کنند.

در اینجا بهترین مشاغل تابستانی برای معلمان ذکر شده است:

معلم ESL

به گفته Teacher.Org ، یک معلم ESL وظیفه دارد مهارت های انگلیسی هر دانش آموز را که ممکن است از کشورهای مختلف باشد و دارای مهارت های مختلف است ارزیابی کند و به آنها در بهبود این مهارت ها کمک کند. هدف اصلی آنها همکاری با دانش آموزان برای دستیابی به سطح بالایی از مهارت زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه است.

مربی در دانشگاه

دانشگاه ها ، کالج ها و کالج های جامعه همیشه به دنبال معلمانی هستند که دوره های آنلاین را هدایت کنند ، موقعیت های مربی اضافی را پر کنند و به عنوان دستیار آموزشی کار کنند. در طول تابستان ، شما می توانید به گروههایی از دانش آموزان دبیرستانی که در دوره های سطح دانشگاه شرکت می کنند و / یا دانشجویانی که می خواهند کلاس را دوباره تکرار کنند یا سریعتر پایان دهند ، آموزش دهید.

استاد نوشتن

شما به عنوان یک معلم نویسندگی ، این فرصت را دارید که با همه مقاطع تحصیلی ، از کودکان و نوجوانان گرفته تا دانش آموزان و بزرگسالان کار کنید. شما می توانید کلاسهای خود را انتخاب کنید و بین تدریس به صورت جداگانه یا گروه کوچکی از دانش آموزان در همان گروه سنی یکی را انتخاب کنید.

عکس: تصاویر منحصر به فرد / ترکیبی Cultura RM - گتی ایماژ

عکس: Cultura RM Exclusive / Hybrid Images – Getty Images

مربی آمادگی امتحان

شما برای دانش آموزانی که خود را برای امتحانات SAT ، GMAT ، GRE و MCAT آماده می کنند ، دروس آماده می کنید و دروس جداگانه ارائه می دهید. بسته به جایی که برای کار درخواست می کنید ، می توانید در محوطه دانشگاه یا محل شرکت تدریس کنید. برخی از این افتتاحات حتی مستلزم این است که کارکنان در تعطیلات آخر هفته یا عصرها عمل کنند و این امر باعث می شود که دیگر سفارشات را انجام ندهید یا از فرزندان خود در طول روز مراقبت کنید.

حتما بخوانید:
واکسیناسیون می توانست از مرگ ربع میلیون کووید در ایالات متحده جلوگیری کند

معلمان انگلیسی

در این شکل منحصر به فرد یادگیری ، به شما پرداخت می شود تا با دانش آموزان از سراسر جهان صحبت کنید و به آنها در بهبود مهارت های گفتاری کمک کنید. این شبیه آموزش ESL است ، اما لازم نیست که فقط روی مهارت گفتاری آنها فقط روی نوشتن آنها تمرکز کنید.

مشاور اردوگاه

به عنوان مشاور در اردو ، شما قادر خواهید بود با دانش آموزان کوچکتر کار کنید و فعالیت های آنها را هماهنگ ، هدایت و نظارت کنید. اگرچه ایده اصلی کمپ تابستانی تفریح ​​است ، اما طبق گفته Neuvoo شما می توانید سرگرمی های سرگرم کننده ای مانند هنرها و صنایع دستی ، شنا و فناوری رایانه را به آنها بیاموزید.

اعتبار عکس: تصاویر قهرمان - تصاویر گتی

اعتبار عکس: تصاویر قهرمان – تصاویر گتی

پرستار بچه

روش دیگر برای استفاده خوب از مدرک خود پرستار کودک شدن است. علاوه بر مراقبت از کودک خردسال در حالی که والدین آنها در محل کار خود هستند ، حتی می توانید به آنها در رشد مهارت های حرکتی و خلاقیت نیز کمک کنید.

معلم مدرسه تابستانی

اگر این فرصت را دارید که در مدرسه خود بمانید و کلاس های تابستانی را با برخی از افراد مشهور بگذرانید ، این کار را انجام دهید. هیچ دوره سازگاری وجود نخواهد داشت و شما می توانید موضوعات مورد علاقه خود را به برخی از دانش آموزان قدیمی خود آموزش دهید.

راننده Uber و Lift

برای شغلی که هیچ ارتباطی با آموزش ندارد ، می توانید راننده Uber یا Lyft باشید. نه تنها می توانید طبق برنامه شخصی خود کار کنید ، بلکه خود را از سوختن به عنوان معلم نجات خواهید داد. تمام آنچه برای رانندگی نیاز دارید گواهینامه ثبت نام شده و خودرو و اثبات اقامت خود در این کشور است.

کپی رایتر

دوست داری بنویسی؟ آیا شما تجربه کار آنلاین دارید؟ پیوستن به سایتی مانند Fiverr که به شما امکان می دهد خدمات خود را تبلیغ کنید و پروژه هایی را که می خواهید در آن کار کنید انتخاب کنید ، راهی عالی برای کسب درآمد اضافی در تابستان امسال است به شکلی که هنوز انعطاف پذیری کار در خانه را به شما می دهد.

مربی ورزش

آیا ورزش را دوست دارید؟ سپس آموزش یک تیم داخل سالن یا تیم ورزشی کودکان در تابستان می تواند راهی عالی برای ترکیب اشتیاق شما برای رقابت با مهارت های تدریس شما باشد. اگر بتوانید با یکی از تیم های فرزندان خود داوطلب شوید ، حتی بهتر – این در هزینه شما صرفه جویی می کند ، زیرا همه شما به طور همزمان به یک شیوه و بازی مشابه می روید.

حتما بخوانید:
ماشین کنترل عددی چیست؟

حیوان خانگی یا سیتر خانگی

اگر چیزی وجود دارد که می توانید تقریباً هر تابستان آن را تضمین کنید ، این است که مردم در برهه ای از شهر خارج می شوند. این بدان معناست که مردم به افراد نیاز دارند تا از حیوانات خانگی ، گیاهان و خانه های مورد علاقه خود مراقبت کنند. اگر حیوانات را دوست دارید (یا گیاهان را خیلی خوب آب می کنید) ، تبلیغات این خدمات در اطراف می تواند روش خوبی برای کسب درآمد اضافی باشد. آیا می خواهید مطمئن شوید که درصد خوبی تعیین کرده اید؟ وقتی صحبت از نشستن حیوانات خانگی می شود ، از قیمت هر شب اقامتگاه محلی خود مطلع شوید و سپس درصدی از آن را کسر کنید. به این ترتیب قیمت شما خیلی پایین نخواهد بود ، اما هنوز هم برای مردم گزینه بهتری نسبت به سرویس دیگری خواهد بود. برنامه هایی مانند Rover به شما امکان می دهند خدمات خود را نیز تبلیغ کنید.

راهنما

آیا شما علاقه مند به تاریخ شهر خود هستید؟ آیا خود را محلی در موزه می دانید؟ آیا موضوعی را آموزش می دهید که با گالری یا نمایشگاه محلی مطابقت داشته باشد؟ از تجربیات خود استفاده کنید و به عنوان راهنما در یکی از مکان های فوق کار کنید. این کار شما را از خانه بیرون می آورد ، درآمد کسب می کنید و با افرادی آشنا می شوید که به کارهای مشابه شما علاقه دارند.

ابزارهای یادگیری خود را بخرید و بفروشید

اگر متوجه شدید که معلمان همکار از شما در مورد برنامه درسی و سایر وسایل کمک آموزشی می پرسند ، چرا با فروش آنها درآمد کسب نمی کنید؟ سایتهایی مانند Canva و Amazon به طور شگفت انگیزی ساده سازی ، بازاریابی و کسب درآمد از برنامه های درسی و ابزارهای تدریس شما را آسان می کنند. این همچنین یک کنسرت است که به شما امکان می دهد در تمام تابستان در ذهنیت معلم باقی بمانید ، به طوری که هنگام بازگشت به کار در پاییز احساس شادابی کنید.

مصحح

همانطور که توسط مشاغل محاکمه و مادر واقعی پیشنهاد شده است ، کسب درآمد از طریق تنظیم کار دیگران امری کاملاً واقعی است.

ویتنی باند در مقاله “مشاغل باتجربه و واقعی” نوشت: “این یک کار تابستانی نیمه وقت عالی برای معلمان است زیرا من با کیتلین پایل مصاحبه کردم که هنگام تحصیل در خارج از کشور سالانه 43000 دلار درآمد نیمه وقت داشت.”

ممکن است شما هم آن را دوست داشته باشید


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma