“2020 تا 5 ژانویه تمام نشده است”


آتلانا – کامالا هریس رئیس جمهور منتخب روز دوشنبه در جورجیا برای امیدهای دموکراتیک سنا جان اوسوف و روحانی رافائل وارنوک مبارزه کرد و بر “نیاز” آنها در واشنگتن تأکید کرد.

هریس گفت ، “سال 2020 خشن بود” ، هنگام یک تجمع در فضای باز در کلمبوس ، شهری با حدود 200000 نفر جمعیت در بخش غربی ایالت. “تا آنجا که به من مربوط می شود … 2020 تا 5 ژانویه به پایان رسیده است … شما آن را در دست دارید که در مورد اینکه گرجستان کیست و قدرت صدای جورجیا بیانیه ای بگذارید.”

این اولین بازدید هریس از پراسکووا بود ، پس از آنکه بلیط ریاست جمهوری دموکرات ها فقط در انتخابات عمومی نوامبر با کسب 12000 رای کسب شد این دیدار پس از آن صورت می گیرد که رئیس جمهور منتخب جو بایدن سه شنبه گذشته در آتلانتا شرکت کرد و از گرجی ها خواست تا به اوسوف و وارنوک رای دهند تا وی بتواند به عنوان رئیس جمهور “کاری انجام دهد”.

در صورت پیروزی اوسوف و وارنوک ، این امر به نمایندگان دموکرات امکان کنترل قوه مقننه و قوه مجریه را می دهد و به دولت بایدن اجازه می دهد قانون تدریجی تصویب کند. اما در صورت از دست دادن ، جمهوریخواهان کنترل سنا و توانایی جلوگیری از ابتکارات و انتصابات دموکراتیک بایدن را حفظ خواهند کرد.

حامیان کمال هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، هنگام سخنرانی وی در هنگام تظاهرات در کلمبوس ، گاواریا ، سلام می کنند (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

هریس گفت که افراد خارجی تلاش می کردند رای گیری در ایالت را محدود کنند.

وی گفت: “چرا این همه افراد قدرتمند تلاش می کنند رای دادن برای ما را بسیار دشوار کنند؟” “آنچه در ماه نوامبر انجام دادیم ، می توانیم دوباره انجام دهیم.”

هریس قرار بود در لارنسویل ، جورجیا متوقف شود ، اما این مرحله از سفر لغو شد زیرا او مجبور شد به واشنگتن برگردد و در سنا برای بسته 900 میلیارد دلاری برای تسکین ویروس کرونا رأی دهد.

بر اساس داده های انتخابات ایالتی ، از بعد از ظهر روز دوشنبه ، بیش از یک میلیون و 400 هزار گرجی در هفته اول رای گیری زودهنگام که از 14 دسامبر آغاز شد ، رای داده بودند. این تعداد غیرمعمول با مشارکت تاریخی در ماه گذشته ، که در آن 5 میلیون گرجی رای دادند ، تقریباً در مسیر است.

انتخابات دور دوم معمولاً رای دهندگان کمتری را به پای صندوق های رای می کشاند ، اما ارقام اولیه نشان می دهد که گرجی ها اهمیت این نژاد را درک می کنند.

هریس افزود: “تصمیماتی که می گیرید ، کاری که در این زمینه انجام می دهید ، بر افرادی تأثیر می گذارد که ممکن است هرگز ملاقات نکنید.” “افرادی که ممکن است هرگز نام شما را نشناسند. … تغییر قدرت تاریخ این کشور در اختیار ما است. “

معاون منتخب رئیس جمهور ، كامالا هریس ، با نامزد سناتور دموكرات جورجیا ، كرافت رافائل وارنوك و جان اوسوف را در كلمبوس ، جورجیا معرفی كرد.  (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)
رئیس جمهور منتخب کامالا هریس به همراه نامزدهای احترام رافائل وارنوک و جان اوسوف در کلمبوس ، گاوار کاندیداهای سنای دموکرات جورجیا (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

اوسف در سخنرانی در این تجمع ، دیوید پوردو و کلی لوفلر ، شورانگیز جمهوری خواه جورجیا و آنچه وی تاریخ آنها را “فساد” خواند ، محکوم کرد. هر دو از ثروتمندترین اعضای سنا هستند. س winterالاتی در مورد معاملات سهام آنها در زمستان گذشته مطرح شد که به احتمال زیاد اختلالات احتمالی اقتصادی در همه گیر ویروس کرونا به اعضای کنگره منجر شد. هیچ یک از آنها متهم یا محکوم نشده است.

“ما چیزهای بزرگتر و بهتری از دیوید پوردو و کلی لوفلر برای گفتگو داریم – برای مثال از کجا می خواهیم برویم؟” “گرجستان قدرت تصمیم گیری دارد. … ما قدرت نوشتن فصل بعدی در تاریخ آمریکا را داریم. آنچه بعدی است به ما بستگی دارد. … و ما به خاطر فساد سیاسی در برابر بانی و کلاید می جنگیم. “

روز دوشنبه ، اولین روز زمستان ، و در میان بیماری همه گیر رو به وخامت ، وارنوک ، وزیر باپتیست ، سعی کرد به شنوندگان خود اطمینان دهد.

وی گفت: “من می دانم كه هوا تاریك است اما صبح در جاده است.”

در زیر تاریخ های کلیدی ذکر شده است که گرجی ها باید قبل از دور دوم مجلس سنا در 5 ژانویه 2021 به یاد داشته باشند:

گرافیک: اخبار یاهو
گرافیک: اخبار یاهو

(عکس روی جلد: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes