فصل اول سریال با نظر مثبت بینندگان روبهرو شد و نمرهٔ بالایی گرفت. فیلم آموزش بد نظرات مثبت زیادی از سوی منتقدان دریافت کرده و به پشتوانه حضور هیو جکمن، ری رومانو و آلیسون جنی، که همگی سابقه درخشانی در مراسم امی دارند، به نظر میرسد شاهد موفقیت آن در هفتاد و دومین دوره جوایز امی خواهیم بود. به گزارش ایسنا، طبق قوانین معمول آکادمی، فیلم ها برای حضور در شاخه بهترین فیلم بین المللی اسکار ۲۰۲۲، باید در حد فاصل بین اول ژانویه تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ (۱۲ دی ۱۳۹۹ تا ۱۰ دی ۱۴۰۰) در کشور مبدا حداقل هفت روز اکران سینمایی داشته داشته باشند اما بر اساس قوانین نود و چهارمین دوره جوایز سینمایی اسکار و برای تسهیل حضور آثار سینمایی در این جوایز در شرایط کنونی، فیلم ها برای معرفی رسمی برای حضور در شاخه بهترین فیلم بین المللی الزاما نیاز به اکران در کشور مبدا ندارند و در صورتی که در یکی از کشورها (غیر از آمریکا و کشورهای تحت قلمرو آن) به مدت حداقل هفت روز پیایی اکران تجاری داشته باشند، در صورت داشت دیگر شرایط، واجد معرفی به عنوان نماینده رسمی کشور معرفی کننده، خواهند شد. اما این موضوع چه طور رخ داد و تحقیقات افبیآی چگونه به دستگیری مجرمان ختم شد؟

در این باره رائد فریدزاده – معاون امور بینالملل بنیاد سینمایی فارابی – در گفتوگویی با ایسنا در پاسخ به اینکه چه زمانی نماینده ایران برای شرکت در اسکار معرفی میشود؟ در هفتههای گذشته بعضی کشورها فیلمهای خود را برای رقابت در اسکار 2022 معرفی کردهاند و در بین آنها اکوادور نخستین کشوری بود که فیلم اسپانیایی زبان «زیردریایی» ساخته «آلفردو لئون لئون» را به عنوان نماینده خود برای دور جدید جوایز اسکار در شاخه بهترین فیلم بینالمللی معرفی کرد. رگ خواب از معدود فیلمهای جدی سال 96 است که علاوه بر اینکه یکی از پرفروشترین فیلم های ایرانی این سال است فیلم بدی هم نیست، این فیلم در جشنوارههای مختلف از جمله جشنواره فجر نیز جوایزه مختلفی را به خود اختصاص داده است. توضیح داد: بنیاد سینمایی فارابی نهاد مورد تایید اسکار است که جلسات مربوط در آنجا تشکیل میشود و اعضا هم توسط خانه سینما معرفی میشوند، اما نهادی که فیلم را به اسکار معرفی میکند و مورد تایید این آکادمی قرار دارد، بنیاد سینمایی فارابی است.

در مقابل، میبل، شخصیتی است که با اینکه تاریخچه طولانی در ساختمان آرکونیا دارد، اما دیگر کسی حتی به یاد نمیآورد او زمانی یکی از ۴ نوجوان شناخته شده ساختمان بوده است. اما مطمئنا بهتر از هر چیزی است که اینجا با آن مواجه هستیم. در گتسبی بزرگ، دیزی پشت فرمان یک ماشین زرد است که کسی را زیر میگیرد. علیرضا خمسه، بهزاد خداویسی، فریبرز عرب نیا، آتنه فقیه نصیری، زنده یاد حسین محب اهری، ژانت آوانسیان، زنده یاد محمد ورشوچی و زنده یاد منوچهر حامدی در فیلم سینمایی من زمین را دوست دارم ایفای نقش کردهاند. مهدی هاشمی، پروانه معصومی، محمود جعفری و جمشید لایق در فیلم سینمایی خارج از محدوده ایفای نقش کردهاند. بازیگران فیلم دادا : ایرج قادری، جمشید مشایخی، فخری خوروش، ولی شیراندامی و … فهرست نخستین بازیگران سریال درام علمی-تخیلی Three Body Problem نتفلیکس مشخص شد که در میان آنها نام تعدادی از ستارگان سریال Game of Thrones نیز دیده میشود.

نیلوفر شهیدی، فریبا جدی کار، سیامک اطلسی، فرخنده فرمانی زاده، لیدا عباسی و امیر کرمی از بازیگران ایستگاه سلام هستند. بازیگران: نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، مهران غفوریان، آناهیتا افشار، محمد امین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان و هومن سیدی. سعید آقاخانی، مهران رجبی، ریما رامین فر، مهران غفوریان، امیر جعفری، علی صادقی و امیر نوری در فیلم سینمایی میش نقشآفرینی کردهاند. اولین ساخته سینمایی مهران مدیری که به گفته خودش یک کمدی سیاه بود، بیش از آنکه بهواسطه محتوا و یا ساختار منحصربهفردش موفق باشد، با برند مهران مدیری توانست به فروش بالادست یابد. نمونه این سریال ها را به شما معرفی کردم مانند Friends که از موفق ترین آثار در این ژانر میباشد. مجموعه فیلمهای پدرخوانده به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا، صورت زخمی محصول 1983 به کارگردانی برایان دی پالما، داستان عامه پسند محصول 1994 به کارگردانی کوئنتین تارانتینو و فیلم روزی روزگاری در آمریکا محصول 1984 ساخته سرجیو لئونه از دیگر آثار محبوب این ژانر هستند. سریال «دووم پاترول» (با عنوان اصلی «Doom Patrol») مجموعهای ابرقهرمانی در ژانر درام است که با الهام از گروهی خیالی به همین نام اثر دیسی کامیکس ساخته شده است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد چه فیلمی دانلود کنم نی نی سایت لطفا از سایت ما دیدن کنید.