7- درمان دارویی ژنیکوماستی چگونه است؟

برای مصرف خارمریم، یک قاشق غذاخوری دانههای خرد شده آن را به همراه سه فنجان آب به مدت ده دقیقه بجوشانید. برای این کار کافیست یک قاشق چایخوری زردچوبه را به یک فنجان آب اضافه کرده و آن را به مدت ده دقیقه گرم کنید و سپس میل نمایید. زردچوبه به دلیل ترکیباتی که دارد سبب افزایش هورمونهای مردانه در بدن و کمک به کاهش طبیعی اندازه پستانهای مردان میشود. پس در درمان ژنیکوماستی با داروی گیاهی، مصرف زردچوبه را فراموش نکنید. البته اگر مشکلی با این موضوع نداشته باشید میتوانید لیپو کنید. بااینحال، اگر ژنیکوماستی ناشی از استفاده از داروهای تجویزی خاص، داروهایی از جمله استروئیدها یا افزایش وزن باشد، باید به طور کامل از این مواد رها شده و وزن ثابتی داشته باشید تا نتایج خود را حفظ کنید. برخی از مواد دارویی در بدن مردان تأثیر منفی می گذارند برای مثال آنتی آندروژن باعث ترشح پرولاکتین می شود که این ماده احتمال دارد باعث بزرگ شدن سینه مردان شود. جراحی زیبایی سینه ها:همچنین مردانی که سینه های بزرگی دارند (ژنیکوماستی یا بزرگ شدن پستان مردانه) نیز ممکن است تحت این نوع جراحی قرار بگیرند. این نوع داروها به بدن کمک میکند تا جریان خون به آلت را افزایش دهد.

مصرف روزانه یک لیوان دمنوش طرخشقون کمک زیادی به درمان ژنیکوماستی میکند. گیاه طرخشقون به دلیل اینکه سموم بدن و هورمونهای اضافی را دفع میکند و باعث ایجاد تعادل در بدن انسان میشود، نقش مهمی در درمان ژنیکوماستی با داروی گیاهی دارد. ژنیکوماستی پیری، معمولا بعد از 45 تا 50 سالگی ایجاد میشود.آیا از نظر ظاهری، وضعیت طوری هست که بیمار خودش بتواند آن را تشخیص دهد، یا به آن مشکوک شود؟ این گل همچنین حاوی موادی است که از کاهش سطح هورمونهای مردانه جلوگیری میکند. قبل از این که به توضیح درمان ژنیکوماستی با داروی گیاهی بپردازیم، لازم است بدانید آنچه که به عنوان ژنیکوماستی شناخته میشود صرفا به معنای افزایش چربی سینههای مردان نیست، بلکه ژنیکوماستی به بزرگ شدن بافتهای پستان گفته میشود. علاوه بر موارد گفته شده، خوردن روغن ماهی و گیاه شبدر قرمز نیز در درمان ژنیکوماستی با طب سنتی توصیه شدهاند. اگر بینی بسیار بزرگی دارید، پس جراحی زیبایی بینی که به آن «رینوپلاستی» نیز گفته می شود، می تواند یک روش عالی برای بهبود چشمگیر ظاهر و تقویت اعتماد به نفس هنگام ملاقات و برخورد با افراد دیگر باشد.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

2. رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی: در این عمل، پزشک به هدف تغییر ظاهر فرد و بهبود اختلالات تنفسی، شکل بینی را تغییر می دهد. وقتی مردان سطح بالایی از این هورمون را داشته باشند، ممکن است صفات زنانه مانند رشد پستان در آنها ظاهر شود. پزشک همچنین معاینات بدنی را نیز انجام میدهد که ممکن است شامل معاینهی دقیق پستان، شکم و اندام تناسلی بیمار باشد. تاریخچه پزشکی دقیق نیز مهم است، از جمله دارو و مصرف مواد مخدر. آسیب کبدی ناشی از اعتیاد به الکل و مواد مخدر نیز میتواند منجر به ژنیکوماستی شود. 7. برخی از بیماریهای ژنتیکی مانند سندروم کلاین فلتر که منجر به توسعه بیضه در پسران میشود نیز باعث کمبود هورمن تستوسترون و منجر به ژنیکوماستی میگردد. گل ساعتی یک تقویت کننده تستوسترون طبیعی و موثراست که مصرف آن در درمان ژنیکوماستی با داروی گیاهی توصیه میشود. عرق خارخاسک را میتوانید دو نوبت در روز و در هر وعده یک فنجان بنوشید و مصرف آن به صورت دم نوش در سه نوبت از روز و هر نوبت به اندازه یک استکان توصیه میشود. مردانی که علائم ژنیکوماستی را دارند ممکن است در ناحیهی سینه درد احساس کنند و گاهی از نوک سینههایشان ترشحاتی صورت بگیرد، که ناراحتی جدی به شمار میرود و باید دربارهی آن با یک متخصص مجرب مشورت کرد.

با وجود به کار بردن انواع داروهای درمانی سایز سینه هایشان تغییر نکرده است. در مبارزه با این بیماری از خوردن میوهها و مواد غذایی فیبردار شامل گوجه فرنگی، آووکادو، کرفس، هویج، موز و سیب غافل نشوید. طب سنتی میگوید که در درمان ژنیکوماستی با داروی گیاهی، بدن شما به دریافت ویتامینها، فیبر و مواد معدنی مفید نیاز دارد. اما اگر به دنبال این هستید که ژنیکوماستی را به صورت طبیعی درمان کنید، درمان ژنیکوماستی با طب سنتی یا درمان ژنیکوماستی با طب اسلامی میتواند روش درمان بهتری باشد. خارخاسک هم به صورت دمنوش و هم به صورت عرق خارخاسک موجود است. کدام تکنیک جراحی برای من مناسب است؟ تکنیکهای مختلفی در طول سالها برای انجام این جراحی به کار برده شده است، اما هیچ تکنیکی هنوز در سطح جهانی پذیرفته نشده است. در طب سنتی، دانههای کتان یکی از قویترین داروها در درمان ژنیکوماستی با داروی گیاهی است. در درمان ژنیکوماستی با طب اسلامی پیشنهاد میشود وعدههای غذایی که چربی زیادی دارند را حذف کنید. همچنین چای سبز یک چربی سوز شگفت آور است. بزرگ شدن پستان ممکن است یکنواخت باشد اما بیشتر اوقات ناهموار و نامتناسب است. از سوی دیگر هورمون استروژن که مسوول رشد جنسی زنانه است، در بدن مردان افزایش می یابد و با برهم خوردن این توازن بافت سینه بزرگ و ملتهب می شود.

حتما بخوانید:
30 دستور غذا برای صبحانه در رختخواب که باعث می شود مادر احساس ملکه کند

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از رفع ژنیکوماستی با ورزش ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.