7 راه فعال کردن ریلز اینستاگرام در 2دقیقه! اندورید و ایفون

اگر نمی‌دانید خصوصیت ریلز اینستاگرام چیست؟ ریلز چه کاربردی دارد؟ و نحوۀ فعال نمودن ریلز اینستاگرام به چه شکل است؟ در همین مقاله از پادرو اصلی ما همپا باشید تا حیاتی سیر تا پیاز همین ویژگی نو اینستاگرام آشنا شوید. هنگامی بر روی این آیتم ضربه بزنید، می‌توانید همه ریلزهایی که توسط همین پیج منتشر شده را تماشا کنید. به این ترتیب به خصوص به جهت تحلیل رقبا و پیدا نمودن نقاط قوت‌شان، می‌توانید از همین مورد کمک بگیرید و آنها را چک کردن کنید. آن‌گاه از این، کاربران می‌توانند ویدیویی که در همین بخش مهیا کرده‌اند را، نیز به‌شکل استوری منتشر نمایند و نیز به‌شکل پست که در صورتی که به صورت پست منتشر شود، در این موقعیت به آن ریلز می‌گویند. نکته اهمیت اینجاست که ریلزهای شما نظیر ویدیوهای IGTV در یک بخش جداگانه در پیج‌تان قرار می‌گیرند و دسته‌بندی می‌شوند.
اینستاگرام می‌گوید بیش از ۵۰ درصد از اعضا ماهانه از کاغذ Explore استفاده می‌کنند و هم اکنون به لطف بیش تر شدن Reels به همین صفحه، کاربران مجال وایرال شدن اهمیت ایجاد ویدیوهای درگیر کننده را پیدا کرده‌اند. ولی برخلاف تیک تاک فعلاً خبری از پرداخت حقوق و دستمزد به تولیدکنندگان محتوا به جهت Reels نمی باشد و ممکن است چنین قابلیتی در آتی اضافه شود. همانطور که گفته شد ویدیوهای ریلز نظیر استوری، پس از ۲۴ ساعت از بین نمی‌روند و در اکانت شما باقی می ‌مانند. حساس کلیک بر روی همین گزینه، reels انتخابی شما حذف می شود و دیگر به جهت فالوئرهایتان اکران دیتا نمی شود. یک فید شامل استریم نامحدودی از ویدئوهای کوتاه میباشد که تیک تاک را اعتیادآور کرده است.
این بدان معناست که دقیقا شبیه هشتگ‌ اینستاگرام کلیدی قابلیت دسترسی بخش اعظم است. در دربین افکت‌های سناریو دیتا شده، به دلخواه یکی از افکت‌هارا تعیین و بر بر روی نام آن کلیک کنید. آنگاه در پنجره گشوده شده بر روی گزینه ی دوم به این معنی که View Effect Page کلیک کنید. اهمیت همین کار پنجره ی جدیدی از افکت‌ها گشوده خواهد شد، شما روی افکت مورد حیث خود کلیک کرده و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست بر روی دوربین کلیک نمایید. ریلز علاوه بر افزایش لایک اینستاگرام، به شما یاری می کند تا زمان تولید یک فیلم، کلیپ‌های ویدیویی را به شکل لحظه ای تعیین نمایید و یا یک ویدیوی از پیش ویرایش شده از رول دوربین خود را بارگذاری کنید. پس از این‌که فرایند گذاشتن ریلز اینستاگرام در اندروید را توضیح دادیم، به سراغ گوشی‌های ios می‌رویم.
بسیاری از اشخاص مشهور اهمیت بهره‌مندی از قابلیت و امکان گفته شده، توانسته‌اند مخاطبین بیشتری را به صفحه ها خود جذب نمایند و آمار خویش را بهبود ببخشند. شما هم اصلی پی بردن شیوه استفاده از ریلز اینستا گرام قدرتمند به ساخت و تکثیر ویدیوهای کوتاه خواهید بود. تا اینجای مطلب ریلز چیست ، دو مرحله را برای ساخت ریلز اینستاگرام پشت سر گذاشته‌ایم. وقتی کار ضبط ریلز به اتمام رسید، می‌توانید اهمیت آیکونی که در بالای ادیتور ریلز وجود دارد، به ریلز خود استیکر، طراحی، نوشته و غیره بیش تر کنید.

  • ریلز اینستاگرام حساس قابلیت هایی نظیر افکت AR، کنترل سرعت و همچنین ابزاری جهت قرار دادن ویدیوها به ترتیب دلخواه به جهت ساخت یک صورت ظاهری خوب تر می باشد.
  • این سوال پیش می‌آید که آیا باز نیز می‌توان از ریلز برای تبلیغات به کارگیری کرد؟ فارغ از شک وتردید بله!
  • در همین مطلب آموزشی به طریق به کار گیری از ویژگی ریلز در اینستاگرام و ایجاد ویدیوهای کوتاه در این شبکه اجتماعی می‌پردازیم.
  • آیا شما توانستید از طرز های بالا به جهت فعال سازی ریلز در اینستا استعمال کنید؟ شما میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در حوزه ریلز اندروید در بخش بینش با ما به اشتراک بگذارید.
  • در این مرحله، یکی از اشکال افکت‌های روبروی خود را گزینش کرده و به کلیپ ویدیو اضافه کنید.

برای تغییر شتاب فیلم خود، روی Speed ضربه بزنید، به جهت اعمال جلوه‌های ویژه، بر روی Effectsضربه بزنید و آنگاه روی Timerضربه بزنید تا مدت دوران ویدیوی خویش را تعیین کنید. درصورتیکه شما دارای تیک‌تاک و اینستاگرام آشنا هستید، کار اهمیت ریلز برای شما مضاعف آسان خواهد بود. درصورتیکه صدای اورجینال هنگام ضبط ویدیو استعمال کنید، همین صدا به نام شما تصویب می‌شود و دیگران می‌توانند به جهت ریلز خود از آن به کار گیری کنند. ریلز ابزار‌های ویرایش مختلفی در اختیار شما قرار می‌دهد، از پاراگراف افکت AR، کنترل شتاب و ابزاری به جهت قرار دادن ویدیوها به تریتیب برای رخ ظاهری بهتر.
ایده معمولی است که زمان‌های مختلف ارسال را آزمایش کنید و نتیجه ها خود را از نزدیک ببینید تا بفهمید چه هنگامی به جهت شما و مخاطبانتان خوب تر است. به همین ترتیب، شما هیچ زمان یک ریلز خوب را کلیدی ارسال آن در زمانی که مخاطبان شما آنلاین نمی باشند هدر نمی‌دهید. کلید یافتن بهترین سبک‌های بصری، فیلترها و جلوه‌ها برای مارک شما، آزمایش است. و حال که به Insights دسترسی دارید، می‌توانید داده ها بیشتری را از آزمایش‌های خود اخذ کنید. کلیه سرویس ها و محصولات بای وب سایت پارس فالوور محفوظ هست هر گونه کپی برداری پیگرد رسمی دارد. آیا همواره در ارتباط اهمیت محصولات، سرویس ها و یا این که کسب‌وکار خود سوالات مشابهی را اخذ می‌کنید؟ چنانچه چنین است، از این سوال‌ها به عنوان نقطه آغاز استفاده کنید.

ابعاد Reels

اما ریلز در اینستاگرام و تیک تاک تفاوت هایی نیز دارا هستند که به آن ها اشاره می شود. پس از گزینش ترانه می‌توانید گوشه ای موردنظر از ترانه را به جهت ضبط گزینش کنید . یک عدد از ویژگی‌های کاربردی این بخش مشخص و معلوم بودن قسمت‌های Insta Downloader without login مطلوب و پیشنهادی خاصی است که چالش‌ها را زیباتر میکند . همینطور می‌توانید یک مسابقه طراحی برگزار کنید و از مخاطبین خویش بخواهید طرح‌های مد نظر خویش را اساسی هشتگی که شما ساخته‌اید به اشتراک بگذارند.
عمومی
پست ریلز چیست؟ به پست‌های کوتاهی که همراه حیاتی موسیقی‌ها و افکت‌های مختلف می باشد پست ریلز گفته می‌شود. شما می‌توانید از طرز نصب افزونه‌ی کروم به بخش ریلز در اینستاگرام دسترسی داشته باشید. البته باید در لحاظ بگیرید که به کار گیری از به گزارش همین سایت همین شرایط صرفا در کامپیوتر ممکن است. شما می‌توانید از شیوه همین لینک به صفحه‌ی افزونه‌ی Inssist دسترسی یافته و آن را به مرورگر کروم بیش تر کنید. احتمال دارد تا چند وقت پیش ریلز در اختیار بخش اعظمی از کاربران اینستاگرام قرار نگرفته بود.
اینستاگرام دقت ویژه‌ای به ویدیوهای کوتاه اعضا دارد و قابلیت و امکان اکران آنان به جهت دیگر اشخاص بیشتر از پست‌های معمولی یا IGTV خواهد بود. ریلز امکان به اشتراک‌گذاری ویدیوهای کوتاه در اینستاگرام شبیه کلیدی تیک تاک هست و می‌توان ویدیوهایی مهم حداکثر روزگار ۹۰ ثانیه در آن به اشتراک گذاشت. اول مطمئن شید که اینستاگرامتون آپدیت باشه، بعد از طرز ورقه حیاتی پروفایلتون به نصیب ویدئوها برید و روی ریلز کلیک کنید، گوشه سمت راست سه نقطه عمودی می‌بینید، بر روی اون کلیک کنید و آیتم view insight رو بزنید.
این یک محتوای آموزشی فشرده، کاربردی و جذاب است که هر کاربری از آن استقبال می‌کند. تولید و نشر چنین محتواهایی بدون این که به صرف روزگار طولانی نیاز داشته باشد، بازخوردی فوق‌العاده به جهت پیج‌تان خواهد داشت. ابتدا وارد برنامه اینستاگرام گردید و پروفایل خود را گشوده کنید.

حتما بخوانید:
چگونه اسباب بازی من را به یک فروشنده بهتر تبدیل کرد

دانلود ترانه ریلز

سپس، ویدیوهایی که گرفته‌اید یک به یک در پایین کاغذ ظواهر میشوند و شما می‌توانید ارتفاع هر ویدیو را بر حسب ساختاری که در ذهن‌تان دارید، کوتاه و بلند کنید. اکثر ریلزهایی که در آن ها می‌بینید، برای مثال بر پایه ضرب‌آهنگ موسیقی، پس راستا صحنه تغییر و تحول می‌کند، لباس‌های فرد حاضر در تصویر عوض می‌شوند و غیره، در اورجینال به این شکل ساخته شده‌اند. همینطور چنانچه زمانی در صفحه حیاتی اپلیکیشن اینستاگرام حضور دارید اهمیت انگشت خود به سمت چپ بکشید، به بخش دوربین در این اپلیکیشن می‌روید. سپس، می‌توانید با تعیین گزینه Reel از پائین صفحه، به ویرایشگر یا ادیتور ریلز اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. همان‌طور که می‌دانید ایجاد محتوا در اینستاگرام یکی از مهم‌ترین راه‌هایی است که می‌توان به امداد آن لحاظ دنبال کنندگان بیشتری را جذب کرد و همین همواره بهترین روش برای تبلیغ بوده است.
اگر قصد قرار دادن موبایل خود بر روی یک مرحله ثابت یا مبنا را دارید، می‌توانید به سراغ قابلیت و امکان تایمر از پنل سمت چپ بروید. امکان انتخاب زمان دلخواه (تا حداکثر ۳۰ ثانیه) به جهت وقفه قبل از ضبط وجود خواهد داشت و زحمت شما را هنگام ویرایش ویدیو کاهش می‌کند. پس از گزینش آیکن تایمر و وارد کردن مقدار دلخواه، فقط حتمی است تا دکمه Set Timer را فشار دهید و پس از آن ضبط را آغاز کنید. آخرین طرز برای ضبط ویدیوهای کوتاه در اینستاگرام، بهره‌گیری از دوربین مخصوص استوری در این پلتفرم است. مهم باز نمودن بخش ضبط استوری و انتخاب موقعیت Reels در بین گزینه‌های نمایش دیتا شده، می‌توان اقدام به ایجاد و نشر چنین ویدیوهایی کرد.
اگر به نصیب Insights اینستاگرام بروید می‌توانید همه موردها گفته شده به رخ کلی برای ریلز را در کنار تعداد تعامل‌ها را مشاهده کنید. می بایست اعتنا داشته باشید که نصیب پایینی ریلز محل قرارگیری کپشن است؛ پس خوبتر می باشد زمان ضبط ویدیو مطمئن شوید که گزیده مهمی از المان‌های بصری در این بخش قرار نمی‌گیرد. پس از ضبط، با گزینش گزینه Edit Clips می‌توانید اقدام به افزودن کلیپ جدید یا این که تغییر و تحول ترتیب آن ها نمایید. مرحله کردن ویدیو، قابلیت کاربردی دیگری میباشد که از پنل سمت چپ قابل گزینش است.

نحوه تولید و فعال نمودن ریلز در اندروید

@therealfree یکی موسیقیدان است که از نواختن خویش ویدئوهای ریلز می‌سازد. در اینجا ریلزی از او تماشا می‌کنید که ترکیبی از دو ویدئو می‌باشد. او مدتی بعد از آن از به اشتراک گذاشتن همین ریلز، هر یک از ویدئوها را هم به رخ جداگانه پست کرد. در مقاله نهایت استفاده موءثر از محتوای UGC به جهت ارتقا درآمد + نمونه‌های پیروز ایرانی و خارجی یاد می‌گیرید چطور از جادوی همین محتوا برای رویش کسب‌وکارتان به کارگیری کنید.
همچنین شما از چند شیوه دیگر میتوانید برنامه های موبایل iOS را حذف کنید به جهت دیدن همین روش ها میتوانید مطلب آموزش ۶ طریق حذف برنامه در آیفون را مطالعه کنید. درصورتیکه عشق و علاقه دارید تا حیاتی یک ریلز دیگر ریمیکس بسازید و ویدیو خودتان را در کنار یا آن‌گاه از یک ریلز نشان دهید، همین امکان برای شما فراهم شده است. برای به کارگیری از امکان ریمیکس ریلز اینستاگرام کافیست ریلز مورد نظرتان را گشوده و مورد سه نقطه در پایین سمت راست را انتخاب کنید. در غایت گزینه Remix را انتخاب و شروع به ضبط ریلز خویش نمایید. درحالی‌که اعضا نو اینستاگرام می بایست به جهت جذب فالور عملکرد فراوانی کنند؛ کاربر جدید تیک تاک می‌تواند هنگامی ویدئویش به ورقه For You رسید توجه متعددی را جلب کند.
این قابلیت به کاربران اذن می دهد ویدئوهای کوتاه ۳ تا ۶۰ ثانیه‌ای همراه دارای متن، موسیقی، استیکر و سایر جلوه‌های ویژه بسازند. تفاوت با ریلز اینستاگرام اهمیت بقیه ویدیوهای اینستاگرام این هست که به جهت انتشار یک ویدیو به رخ ریلز نیازی به استعمال از اپلیکیشن‌های مختلف برای ادیت ویدیو خویش ندارید. تمامی چیز راحت و بی‌دردسر در خود محفظه اینستاگرام در دسترس است. دارای به کار گیری از افکت‌های متمایز که ریلز اینستاگرام در اختیار کاربرانش می‌گذارد می‌توانید بر روی ویدیوهای خویش موزیک بگذارید، شتاب آن را تغییر دهید و ده‌ها تغییر دیگر در آن ایجاد کنید. به طور نمونه یک معلم لهجه انگلیسی می‌تواند یک نکته گرامری، کاربردهای یک کلمه و واژه خاص یا تلفظ درست کلماتی که شبیه نیز ادا میگردند را در یک ویدیو ضبط و به رخ ریلز در اینستاگرام خویش منتشر کند.

حتما بخوانید:
مجلس دموکرات ها پس از شورش های کاپیتول نسبت به COVID-19 مثبت است

پوش نوتیفیکیشن چیست؟ + بهترین سرویس های نوتیفیکیشن اهل ایران و خارجی

سال‌هاست از تلاوت و تایپ کردن لذت می‌برم و شیفته یاد گرفتنم، به خصوص یادگیری سئو. معتقد به انتشار اطلاعات آزادم و هر آنچه از بهینه سازی سایت برای گوگل بلد هستم رو در اختیار دیگران قرار می‌دم. از دیدگاه من اولین گام به جهت یادگیری سئو، اینه که بفهمیم که SEO تریک و تکنیک نیست؛ بهینه سازی سایت SEO مسیر میانبر نداره و به جهت رسیدن به پیروزی در موتورهای جست‌و‌جو، به استراتژی، تکنیک‌های ثابت شده و خلاقیت نیاز داریم. یک عدد از مفاهیمی که به مهربانی شبکه های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام به شتاب توسعه یافت، مقوله اینفلوئنسر مارکتینگ…

تفاوت ریلز با استوری؟

واقعیت همین هست که اینستاگرام بسیاری از ایده‌های خود را از بر روی بقیه اپلیکشن‌ها الهام می‌گیرد. نمونه بارز همین موضوع، خود استوری اینستاگرام بود که ایده آن مستقیماٌ از Snapchat گرفته شده است. الان این زمان رو داری تا اهمیت کمپانی تو همین کارگاه به یک شناخت خوب برسی. بعد از آن add و next را گزینش کرده و کپشن یا این که سایر تنظیمات دلخواه را برای ریلز اعمال کنید. برای دانلود inssist به جهت اندروید فرآیند ذیل به ترتیب پیش بروید.
یک محتوای دارای و خوب که بوسیله مشتریان واقعی شما ایجاد شده است، می‌تواند سبب ارتقا نرخ تعامل اشخاص مختلف حساس برند شما ‌شود. چرا که گاهی مخاطبین شما هم این محتواهای ساخت شده توسط دیگران را دارای دوستان خویش به اشتراک می‌گذارند که این به نوبه خویش باعث بخش اعظم چشم شدن مارک شما می‌شود. چنانچه یک نقاش هستید، می‌توانید دارای فریم نمودن و آویزان نمودن اثر ها خود بر روی دیوار، زیبایی آنان را به سناریو بگذارید. در صورتی که فروشنده کیسه‌های خرید پارچه‌ای هستید، کیفیت پارچه‌ها و حجم آنان را در یک ریلز به مخاطبین خود نشان دهید. در صورتی که صاحب یک برند قهوه یا اسباب و اثاث آرایشی هستید، تنوع محصولات خود را نشان دهید. شما می‌توانید در یک ریلز اینستاگرامی در رابطه حساس طریق استفاده از کالا خود، کاربردها و مزایای آن سخن کنید.

محصول‌تان را معرفی کنید

روی پست‌های ویدئویی‌تون آیتم ادیت رو بزنین و ببینین که کاورش کار می‌کنه یا این که نه. پادرو ابزاری هوشمند در حوزه فروش و ارسال سفارش‌های آنلاین میباشد و به فروشگاه‌های اینترنتی و فروشندگان در شبکه‌های اجتماعی، قابلیت و امکان رئیس و بررسی بر فرایند فروش و ارسال سفارش‌ها را می‌دهد. از روش گزینه 3 خط در بالای صفحه، منوی برنامه را گشوده کرده و گزینه تنظیمات instander یا این که به عبارتی setting را بزنید. در مرتبه دوم نیز این که بعضا از پیج‌ها به تازگی گزارش کرده‌اند که مدتی بعد از نشر ریلز حیاتی تلفن همراه اندروید، با ایراداتی مثل ریپورت شدن و بسته شدن پیج و…
برخی از افکت‌های اینستاگرام اهمیت آهنگ میباشد پس زمان استعمال از این افکت‌ها نیاز به ترانه ندارید . اهمیت استفاده از Veiw Reels می‌توانید ویدیوهای ساخته‌شده حیاتی یک افکت خاصی را مشاهده کنید و میزان محبوبیت هر افکت را از طرز تعداد ریلز های ساخته‌شده اصلی آن افکت را بسنجید . در این بخش، شما می‌توانید آهنگ‌های مخصوصی که در اینستاگرام وجود دارد را جستجو و مشاهده کنید.

تا از بهترین شبکه های اجتماعی به جهت به دست آوردن و کار

سایز ریلز مانند سایز استوری اینستاگرام، ۱۰۸۰ پیکسل در ۱.۹۲۰ پیکسل است. در گزینه اندازه ی پست و استوری و ویدئو در این اپلیکیشن می توانید مقاله اندازه استوری اینستاگرام را مطالعه کنید. قابلیت و امکان reels اینستاگرام امکانی میباشد که همین اپلیکیشن در سال ۲۰۲۰ به لیست امکانات خویش بیش تر کرد. اما نام تمام همین قابلیت، reels for Stories است که به اختصار به آن reels اینستاگرام می‌گویند.
در ادیتور ریلز ابزارهای متنوعی جای داده شده است تا بتوانید ریلزهای اینستاگرام خود را به سادگی ویرایش کنید. به جهت بهترین نتایج، پس از آپلود ویرایش خود، متن بر روی صفحه، زیرنویس و صدا را در اینستاگرام بیش تر کنید؛ این در Reels به شما امداد مینماید تا محتوا را به‌طور دقیق دسته‌بندی و منتشر کنید. همچنین، زیرنویس برای کسانی که کلیپ شما را سوای صدا تماشا می‌کنند، خوب است، در ضمن زیرنویس ها به جهت کسانی که مشکلات شنوایی دارند هم مضاعف با ارزش و موثر هستند. ضروری به ذکر می باشد که برای بیشتر نمودن زیرنویس ویدیو می‌توانید از زیرنویس اینستاگرام به کارگیری کنید.
کسب‌وکارها می‌توانند از نحوه ریلزاینستاگرام به مشتریان خویش نشان می‌دهند، ارزش‌هایشان با یکدیگر همسو است. رِنا آوادا مالک برگه اینستاگرامی Healthy fitness meals از ریلز اینستاگرام به جهت به اشتراک گذاشتن دستورالعمل‌های غذایی خوشمزه، سلامت و تمامی پسند به کار گیری می‌کند. ریلزهای او کوتاه، ساده، کاربردی و قابل اجرا میباشند و این سبب محبوبیت او شده. شما در ادامه اصلی بهترین‌ و موثرترین نکته ها ساخت یک ریلز اینستاگرام مسلح می‌شوید که کمک‌تان می کند پیروز نبرد خونین رقابت کسب‌وکارها برای به چنگ آوردن اکسپلور باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesGeciktiriciMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren siteler