[ad_1]

نماینده Alexandria Ocasio-Cortes (D-NY) بر روی صفحه در هنگام جلسات استماع کمیته خدمات مالی در مجلس & amp ؛ سوالات وزیر دارایی استفان منوچین را پرسید.  نظارت بر واکنش همه گیر وزارت دارایی و فدرال رزرو & quot؛  در ساختمان اداری Rayburn House در واشنگتن دی سی ، در تاریخ 2 دسامبر سال 2020 (گرگ نش / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
نماینده Alexandria Ocasio-Cortes ، DN.Y. ، در حین استماع کمیته خدمات مالی مجلس در 2 دسامبر ، استفان مانوچین ، وزیر خزانه داری را استعلام کرد (گرگ نش / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

واشنگتن – نماینده الكساندریا اوكاسیو كورتس پنجشنبه شب در جلسه دفتر شهردار با رأی دهندگان خود در نیویورك از جمهوری خواهان در مورد مذاكرات جاری برای تحریک ویروس كرونا انتقاد كرد. نماینده مجلس نمایندگان ، اکثریت مجلس سنای جمهوری خواه را به “مبارزه” برای تلاش برای بدست آوردن پرداخت مستقیم به آمریکایی ها در مورد بیماری همه گیر COVID-19 متهم کرد.

دموکرات گفت: “در تمام این مذاکرات ، دولت فدرال در پشت خانواده های ما در اینجا تعادل برقرار می کرد و این واقعاً بی پروا است.” “آنچه اتفاق می افتد این است که افراد جامعه ما در آستانه اخراج هستند. در جامعه ما ، ما فقط یک مقدار دیوانه وار از بی ثباتی غذایی داریم ، و فقط احساس می کنیم که حزب جمهوری خواه در سنا اهمیتی نمی دهد. “

لایحه محرک کنونی در کنگره شامل پرداختهای مستقیم 600 تا 700 دلار به ازای هر فرد واجد شرایط است. اوکازیو کورتس گفت که گروه مترقی پارلمان ، که وی یکی از برجسته ترین اعضای آن است ، برای درج این پرداخت ها می جنگد. کنگره در حال حاضر در حال مذاکره درباره بسته محرک است که دومین بسته امداد COVID-19 از ماه مارس خواهد بود.

اختلالات گسترده اقتصادی ناشی از همه گیری ، جهش بی سابقه بیکاری را به دنبال داشته است. Ocasio-Cortes که محله آن در نیویورک به ویژه تحت تأثیر ویروس قرار گرفت ، جمهوری خواهان را به دلیل مخالفت با پرداخت های مستقیم مقصر دانست و حمایت از مسئولیت شرکتی در اولویت قرار دارد.

“آنچه برای من کاملاً تعجب آور است این است که ما می دانیم مردم گرسنه در ایالت های آنها نیز وجود دارند. … افرادی هستند که در کشورهای خود نیز در آستانه اخراج هستند. ” “به دلایلی ، آنها اشتیاق بیشتری در محافظت از مسئولیت شرکت ها و در اصل مصونیت شرکت ها دارند … و نمی خواهند اجازه بیکاری یا مشوق بدهند.”

دموکرات ها با مقررات مورد حمایت جمهوری خواهان مبنی بر معافیت مشاغل از برخی مقررات ایمنی COVID-19 مخالفت کردند. مشوق در یک بسته هزینه ای بزرگتر گنجانده خواهد شد که برای جلوگیری از تعطیلی دولت باید تا روز جمعه تصویب شود. میچ مک کانل رهبر اکثریت سنای جمهوری خواه گفت که می تواند یک جلسه نادر را برای تصویب قانون در آخر هفته برگزار کند.

میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا در 15 دسامبر 2020 از کنار خبرنگاران در Capitol Hill در واشنگتن عبور می کند (سوزان والش / AP)
میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا در 15 دسامبر از واشنگتن در برابر خبرنگاران Capitol Hill عبور می کند (سوزان والش / AP)

داگ آندرس ، سخنگوی مک کانل ، در مورد نظرات اوکاسیو-کورتس ، به سخنان روز گذشته مک کانل اشاره کرد که اظهار داشت که سنا “با” اصرار خاص رئیس جمهور ترامپ و “بحث” پرداخت مستقیم ” [Treasury] دبیر، منشی [Steven] منوچین که همچنان قهرمان مزایای نقدی خانواده های آمریکایی است. “

آندرس همچنین اشاره کرد که در قانون بهداشت ، بسته تشویقی ایجاد شده توسط اکثریت جمهوری خواه در سنا ، که در ماه ژوئیه ارائه شد ، پرداخت های مستقیم وجود دارد. در حالی که این طرح شامل 1200 دلار پرداخت مستقیم بود ، همچنین شامل كاهش مزایای افزایش یافته بیكاری بود.

در سالن شهرداری خود ، اوكاسیو كورتس گفت كه آخرین نسخه از پیشنهاد محرك دوم شامل “افزایش هفتگی” 300 دلار برای مزایای بیكاری است. این برنامه همچنین شامل 330 میلیارد دلار برای کمک به مشاغل کوچک ، 257 میلیارد دلار برای برنامه حمایت از حقوق و 90 میلیارد دلار کمک محلی و دولتی است که توسط آژانس مدیریت اضطراری فدرال اداره می شود. پیش نویس پیشنهادهای جمهوریخواهان سنا کمک محلی را شامل نمی شود.

Ocasio-Cortes گفت كه كشورها برای جلوگیری از “افزایش مالیات واقعاً قهقراً و تخریب زیرساختهای ما و صرفاً اخراجهای گسترده” به كمك و وسایل مستقیم بیشتری نیاز دارند. وی گفت دموکرات ها برای کمک های بیشتر ایالتی و محلی “مبارزه” می کنند و بر مزایای بیکاری عقب افتاده اصرار دارند. در حال حاضر بیش از 30 میلیون آمریکایی بیکار هستند.

به طور کلی ، وی حدس زد که برخی از این اهداف ممکن نیست تا زمانی که رئیس جمهور منتخب جو بایدن ماه آینده روی کار آید.

Ocasio-Cortes گفت: “من فکر می کنم آنچه در حال حاضر به نام این بازی است بقا تا 20 ژانویه و ارزیابی مجدد وضعیت ما از آنجا است.”

همراه با ناکافی بودن پیشنهاد فعلی ، وی همچنین این واقعیت را تصویب کرد که هیچ بسته امدادی در تابستان تصویب نشده است.

Ocasio-Cortes گفت: “این فقط کافی نیست ، اما ما الان گروگان هستیم.” “حزب جمهوری خواه 30 میلیون نفر را در اختیار دارد [unemployed] آمریکایی ها گروگان هستند تا بتوانند از مسئولیت شرکت ها محافظت کنند و این فقط یک اشتباه بزرگ است. … ما تا جایی که می توانیم جنگ می کنیم. “

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir