CDC ادعای بی اعتبار یک مشاور پزشکی کاخ سفید را مورد انتقاد قرار داده است


واشنگتن – مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از بهترین مشاور ویروس کرونا در کاخ سفید به دلیل انتشار اطلاعات نادرست در مورد جراحی های صورت ، به طور بالقوه تشدید خصومت بین دولت و مقامات بهداشت عمومی در دولت فدرال ، انتقاد کرده است.

به نظر می رسد این مشاور ، دکتر نوراتورادیولوژیست استنفورد ، دکتر اسکات اطلس ، آماری را از یک مطالعه خارج از متن CDC برای ارائه استدلالی علیه نقابی که در رویکرد او و رئیس جمهور ترامپ نقش اساسی دارد ، گرفته است.

اطلس ، منبع تقریباً بحث برانگیز ، روز شنبه با انتشار توئیتی ، تأثیر پوشش صورت در جلوگیری از ویروس کرونا را زیر سوال برد. “آیا ماسک ها کار می کنند؟” نه ، “توییت خود را گفت. در ماههای اخیر ، اطلس تبدیل به مرد همه گیر ترامپ شده و سایر اعضای گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید ، از جمله دکتر را عصبانی کرده است. دبورا بیرکس و آنتونی فاوسی.

یکی از اعضای سابق گروه ویژه ویروس کرونا آن را “فاجعه” خواند.

این پیام توسط مقامات بهداشت عمومی به طور گسترده ای محکوم شد و در نهایت از توییتر حذف شد. وی همچنین از CDC که مدیر آن از اعتماد به اطلس شکایت داشت ، مخالفت کرد.

CDC در بیانیه ای به یاهو نیوز ، یافته های اطلس را بدون نام بردن مستقیم از وی مورد اختلاف قرار داد. “دستورالعمل های CDC در مورد ماسک ها روشن می کند که استفاده از ماسک برای محافظت از افراد دیگر در صورت آلوده شدن استفاده کننده ماسک است. هیچگاه دستورالعمل های CDC نشان نمی دهد که ماسک ها برای محافظت از رسانه ها طراحی شده اند.

بیانیه ادامه داد: “شواهد فزاینده به طور فزاینده ای نشان می دهد که استفاده از ماسک در یک جامعه باعث کاهش انتقال افراد در آن جامعه می شود.” “مطالعات آزمایشگاهی ، مطالعات حیوانی ، مطالعات جامعه و اپیدمیولوژیک و مطالعات سیاست وجود دارد که نشان می دهد پوشاندن باعث کاهش انتقال در جوامع با مسدود کردن قطرات تنفسی بازدم می شود.”

دکتر کاخ سفید اطلس مشاور کاخ سفید در کاخ سفید روز دوشنبه ، 12 اکتبر 2020 ، در واشنگتن سخنرانی کرد.  (الکس براندون / AP)
مشاور ویروس کرونا ، دکتر اسکات اطلس در کاخ سفید در 12 اکتبر (الکس براندون / AP)

علاوه بر این ، CDC حدس می زند در حالی که پوشیدن ماسک “محافظت کافی” در شبکه های اجتماعی افراد را ایجاد کرده است ، ممکن است این افراد در یک بار یا رستوران با ویروس کرونا مبتلا شده باشند ، جایی که مردم ماسک خود را برای خوردن و نوشیدن می کشند.

روز شنبه در توییت اطلس از لس آنجلس ، میامی ، اسرائیل و اسپانیا به عنوان مکانهایی استفاده شد که به گفته وی ماسک ها مثر نیستند. وی گفت: پوشیدن ماسک “آسیب زیادی” دارد ، اگرچه مشخص نیست که این ماسک چیست.

به نظر می رسد این نتیجه گیری بر اساس سوread قرائت یک مطالعه CDC در 11 سپتامبر در گزارش موربیدیتی و مرگ و میر ، مجموعه ای از آخرین تحقیقات منتشر شده است. در این مطالعه داده های 154 نفر مورد آزمایش مثبت ویروس کرونا قرار گرفت و در 11 مرکز درمانی در سراسر کشور تحت درمان قرار گرفتند.

توییت اطلس بود متعاقباً حذف شد به دلیل نقض قوانین توییتر برای انتشار اطلاعات نادرست. این سایت رسانه اجتماعی موضع تهاجمی تری نسبت به تئوری های توطئه و اخبار جعلی دارد ، از جمله وقتی چنین مطالبی توسط شخص رئیس جمهور منتشر می شود.

ناشناخته ، اطلس روز شنبه با ادامه داد یک توییت دیگرکه در آن او سعی کرد پیام اصلی خود را توضیح دهد. وی در توجیهی واضح برای این توئیت که حذف شده است ، نوشت: “این بدان معنی است که خط مشی درست دستورالعمل @ realDonaldTrump است: از ماسک به صورت دلخواه استفاده کنید – هنگامی که به دیگران نزدیک هستید ، به ویژه در معرض خطر زیاد. “در غیر این صورت ، فاصله اجتماعی. هیچگونه اختیارات گسترده ای وجود ندارد. “

از جمله کسانی که اطلس را توبیخ می کردند ، دکتر برت ژیروار ، دستیار دبیر بهداشت بود. “# ماسک کار می کند؟ آره، ” او در توییتر نوشت، تقلید از سبک بلاغی پیام اطلس.

ژیروآر افزود: “و اگرچه موارد / بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است ،” ما می توانیم # COVID19 را با استفاده از ماسک هنگامی که نمی توانیم دور شویم ، جلوگیری از ازدحام جمعیت ، به خصوص در داخل خانه ، بهداشت مناسب و آزمایش تماس هوشمند ، و شناسایی / ما اینها را بدون علامت اما مسری جدا می کنیم. “

ADM Brett Giroir ، MD ، دستیار وزیر بهداشت ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، در جلسه کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنای ایالات متحده ، دادرسی COVID-19 شهادت داد متمرکز بر به روزرسانی پاسخ فدرال در پایتخت ایالات متحده در واشنگتن در 23 سپتامبر 2020 (الکس ادلمن / پول از طریق رویترز)
مدیر برت ژیروارد ، دستیار وزیر بهداشت در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ، در جریان جلسه سنا در 23 سپتامبر (الکس ادلمن / پول از طریق رویترز)

در حالی که بیشتر آمریکایی ها از استفاده از ماسک حمایت می کنند ، برخی از طرفداران رئیس جمهور به شدت در مورد کارآیی آنها اختلاف نظر دارند. برخی از مشاوران ترامپ بر این باورند که پیام علیه این ماسک به خوبی بر اساس آن منعکس شده است ، که به دستورالعمل های دولت و تخصص علمی مشکوک است. با این حال ، دیگران چیزی بیش از حواس پرتی مداوم که هر زمان ترامپ مجبور به توضیح موقعیت خود در مورد ماسک ها می شود ، آسیب می زند.

اطلس مکانیسم اصلی فعال سازی پیام ضد ماسک است. وی برای اولین بار توجه رئیس جمهور را به اظهارات فاکس نیوز جلب کرد که اقدامات بهداشت عمومی را زیر سال می برد و مفاهیمی مانند “مصونیت گله” را تأیید می کند ، که دانشمندان برجسته بارها گفته اند برای ویروس کرونا مفید نیست و توانایی آن را دارد میلیونها نفر را بکش

از زمان انتقال از استنفورد به کاخ سفید در ماه آگوست ، جایی که وی به عنوان یک مرد در بیماری همه گیر ترامپ خدمت می کرد ، انتقادات شدیدی را به همراه داشت.

به نظر نمی رسد که جنجال آخر هفته به خصوص برای کاخ سفید یا کارزار انتخاباتی ترامپ که به دنبال ایجاد جو صلاحیت در مقابله با بیماری همه گیر است ، مفید باشد. و این فقط اختلاف بین ترامپ و آژانس های فدرال ، که تلاش هایی برای کنترل ویروس کرونا کردند ، که خود کاخ سفید ناامید کرده بود ، عمیق تر کرد.

وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی نیز از توییت های اطلس فاصله می گیرد. سخنگوی بخش ، که خواست نامش فاش نشود ، خاطرنشان کرد که الکس هازارد ، رئیس HHS “هنگامی که نمی توانید فاصله خود را پیگیری کنید” “فاصله اجتماعی ، شستن دست و استفاده از پوشش های صورت را تشویق می کند.

در همین حال ، هازارد اخیراً با سه دانشمند ملاقات کرده است که از همان استراتژی “مصونیت گله” پشتیبانی می کنند که اطلس از حامیان جدی آن است.

آخرین جنجال های اطلس در هفته های پایانی انتخابات ریاست جمهوری رخ می دهد که ویروس کرونا یک نگرانی عمده است. پنجشنبه گذشته ، ترامپ در سیتی هال به همان تحقیق CDC استناد کرد که به نظر می رسد اطلس را زنده می کند.

“من خوبم با ماسک. من با ماسک خوب هستم. “، ناظم Savana Guthrie ، رئیس NBC گفت. “من به مردم می گویم ، ماسک بزنید. اما درست روز بعد ، آنها با بیانیه ای اعلام کردند که 85 درصد از افرادی که ماسک می زنند ، آن را گرفتار می کنند. “

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در تالار شهر NBC News در موزه هنر پرز در میامی در 15 اکتبر 2020 در میامی صحبت کرد.  (ایوان ووچی / AP)
رئیس جمهور ترامپ روز پنجشنبه در تالار شهر NBC News در میامی. (ایوان ووچی / AP)

برایان مورگنسترن ، سخنگوی کاخ سفید ، این ایده را که ترامپ و اطلس دلهره استفاده از ماسک را ندارند ، به چالش کشید. وی در یک پیام کوتاه به یاهو نیوز گفت: “موقعیت تغییر نکرده است.” “زمانی که نمی توانید از نظر اجتماعی فاصله بگیرید ، توصیه می شود که ماسک بزنید. موضوعی که آنها به آن اشاره می کنند این است که بسیاری از افرادی که با Covid قرارداد منعقد کرده اند اغلب از ماسک استفاده می کنند و ماسک ها راه حل مناسبی نیستند. “

کارشناسان این بیانیه را به دلیل سو another تفاهم دیگری در مورد نحوه کار ماسک نقد کرده اند.

دکتر آشیش جا ، رئیس بهداشت عمومی در دانشکده پزشکی براون ، با این ایده مخالف بود که این راه حل باید “عالی” باشد تا کارآمد باشد. او به مورگنسترن گفت: “هیچ چیز کامل نیست.” “اما افراد جدی به دنبال راه حل کامل نیستند.”

لینسی مار ، دانشمند برجسته آئروسل از ویرجینیا تک ، که در مطالعه CDC نقش نداشت ، به همان نتیجه رسید. وی به یاهو نیوز گفت: “درست است که ماسک ها راه حل مناسبی نیستند ، اما در کاهش سرعت پخش جامعه موثر هستند.”

مار ادامه داد: “به طور خلاصه ، ممکن است افرادی مبتلا به COVID-19 باشند که” اغلب “ماسک می زنند. وی افزود: “اما آیا آنها در بیشتر موارد از ماسك استفاده می كنند ، مانند در اجتماعات خانوادگی و رستوران ها؟” وقتی در کنار افراد دیگری هستیم که در خانه ما نیستند ، در ساختمانهای عمومی ماسک مورد نیاز است. “

به عبارت دیگر ، با بروز خستگی همه گیر و شروع به جمع شدن افراد در بارها ، رستوران ها و سایر محیط های اجتماعی ، می توان از مزایای ماسک ها برگرداند. رابرت ردفیلد ، مدیر CDC اخیراً در مورد اجتماعات کوچک خانواده که به گفته وی در شیوع ویروس کرونا کمک می کند ، هشدار داد.

مراجعان یک بار برای نوشیدن نوشیدنی در اولین روز بسته بندی می کنند ، که در 25 سپتامبر سال 2020 در تامپا ، فلوریدا مجاز است.  (اکتاویو جونز / گتی ایماژ)
مراجعین در اولین روز مجاز به نشستن با ظرفیت کامل در تامپا ، در تاریخ 25 سپتامبر ، یک میله بسته بندی می کنند (اکتاویو جونز / گتی ایماژ)

Jha از دانشگاه براون ماسک های صورت را با کمربند ایمنی مقایسه می کند ، که همچنین یک بار مورد تجاوز قرار می گرفتند که بیش از وضعیت نظارتی است ، اما از آن زمان به یک امر عادی تبدیل شده است. جا به یاهو نیوز گفت: “برخی از افرادی که در تصادفات رانندگی زخمی شدند کمربند ایمنی بستند.” “اما کمربند ایمنی زندگی را نجات می دهد – و ماسک زندگی را نجات می دهد.” وی افزود که “ماسک در کاهش شیوع بیماری بسیار مفید است.”

اریک فیگل-دینگ ، متخصص اپیدمیولوژی گفت ، تلاش برای انتخاب مواردی که ماسک ها نتوانند مانع از بیماری افراد شوند ، “عدم درک کامل از علت اپیدمیولوژیک و عوامل خطر” را نشان داده است. “این بی معنی است ، زیرا شما می توانید سیگاری هایی را ببینید که 100 سال زندگی می کنند و همچنین گیاهخوارانی که در ماراتن شرکت می کنند اما در 40 سالگی می میرند.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes