[ad_1]

واشنگتن – در رهنمودهایی که روز جمعه صادر شد ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها از همه آمریکایی ها خواستند از ماسک صورت برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده کنند. این توصیه در حالی است که بیمارستان های سراسر کشور مملو از افرادی است که از COVID-19 رنج می برند ، بیماری ناشی از ویروس کرونا.

انتظار می رود شروع زمستان حتی اگر واکسن در عرض چند هفته در دسترس باشد ، وضعیت را بدتر کند و به نظر می رسد بخشنامه در پاسخ به این واقعیت صادر شده است. در این گزارش آمده است: “با هوای سردتر ، زمان بیشتر در خانه ، فصل تعطیلات در ایالات متحده و گسترش خاموش بیماری ، با تقریباً 50٪ انتقال از افراد بدون علامت ، ایالات متحده وارد مرحله انتقال سطح بالا شده است. به او.

COVID-19 واحد مراقبت های ویژه
بخش مراقبت های ویژه COVID-19 در مرکز پزشکی United Memorial در هوستون. (رفتن به ناکامورا / گتی ایماژ)

در ایالات متحده نزدیک به 15 میلیون عفونت ویروس کرونا و بیش از 280،000 مرگ و میر وجود دارد. ماسک های صورت یکی از بهترین ابزارها برای مقابله با ویروس کرونا است که از طریق قطرات پخش شده توسط انسان هنگام سرفه ، عطسه یا حتی با صدای بلند منتقل می شود.

هنگامی که بیماری همه گیر برای اولین بار آغاز شد ، مسئولان بهداشت عمومی نیاز به ماسک صورت را نادیده گرفتند و در واقع ، از ترس کمبودها ، استفاده آنها را دلسرد کردند. اما با افزایش تولید ماسک ها و روشن شدن علم انتقال هوا ، CDC شروع به تغییر پیام های خود کرد.

توصیه امروز صریح ترین توصیه تاکنون است.

CDC می گوید: “استفاده مداوم و مناسب از ماسک صورت یک استراتژی بهداشت عمومی برای کاهش انتقال تنفس بسیار مهم است.” آنها ادامه می دهند که از آنجا که اولین پاسخ دهندگان به دستگاه تنفس N95 احتیاج دارند و این دستگاه های تنفسی کمبود دارند ، آمریکایی های معمولی باید از “ماسک های پارچه ای چند سوپاپ ، چند لایه یا ماسک های یکبار مصرف غیر پزشکی” استفاده کنند.

مطالعه اخیر توسط لینسی مار ، دانشمند برجسته آئروسل از ویرجینیا تک ، نشان داد که یک ماسک صورت پارچه ای درست تولید شده و به درستی پوشیده شده ، در محافظت از افراد هم از عفونت و هم از گسترش ویروس کرونا بسیار م effectiveثر است.

علاوه بر این ، این رهنمودها خواستار “طرحی در سطح جامعه برای توزیع ماسک های صورت برای جمعیت های خاص مانند مواردی هستند که ممکن است موانعی برای دسترسی داشته باشند”.

در دستورالعمل های روز جمعه نیز اقدامات جنجالی کمتری از جمله فاصله اجتماعی ، محدود کردن دسترسی به فضاهای داخلی عمومی ، تأکید بیشتر بر ردیابی تماس ها و محدود کردن سفر وجود دارد. اگرچه برخی از افراد با این اقدامات موافق نیستند ، اما هیچ کس قربانی نوع عصبانیتی که ماسک های صورت در آن قرار گرفته اند نشده است.

توصیه جدید ماسک انحراف کمتری از تقویت را نشان می دهد. مقامات CDC ماه ها است که در مورد نقاب ها بحث کرده اند و فقط توصیه های آنها توسط پرزیدنت ترامپ و طرفدارانش به چالش کشیده شده است.

رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، در جلسه استماع کمیته فرعی سنا Capitol Hill در Capitol Hill در واشنگتن دی سی ، چهارشنبه ، 16 سپتامبر 2020 (اندرو هارنیک / AP) عکس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)
رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، در جلسه استماع کمیته فرعی سنا Capitol Hill در Capitol Hill در واشنگتن دی سی ، چهارشنبه ، 16 سپتامبر 2020 (اندرو هارنیک / AP) عکس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

در اوایل ماه جولای ، دکتر رابرت ردفیلد ، مدیر CDC و دو همکارش مقاله ای را در ژورنال انجمن پزشکی آمریکا منتشر کردند با عنوان “نقاب جهانی برای جلوگیری از انتقال SARS-CoV-2 – زمان آن اکنون است.” سرمقاله خاطرنشان می کند که “مقاومت در بخشهایی از جامعه آمریکا ادامه دارد”.

این مقاومت از كنوانسیون ملی جمهوری خواهان در ماه آگوست مشهود است ، جایی كه بسیاری از افراد حاضر به پوشیدن پوشش صورت نیستند.

ردفیلد پرونده خود را بار دیگر در جریان شهادت کنگره در سپتامبر ارائه داد. با حفظ پوشش جراحی برای صورت ، ردفیلد گفت که چنین “ماسک صورت بیشتر از زمانی که واکسن COVID دریافت می کنم محافظت من در برابر COVID است.” من پاسخ ایمنی می گیرم ، واکسن از من محافظت نمی کند. این ماسک صورت این کار را انجام می دهد. “

(نتایج آزمایش واکسن که در ماه نوامبر منتشر شد ، نشان می دهد که واکسن ها حدود 95 درصد موثر هستند ، اما این باعث نمی شود که ماسک بزنید ، به خصوص اینکه اکثر آمریکایی ها تا بهار واکسینه نمی شوند).

در آن زمان ، ترامپ ردفیلد را سرزنش کرد زیرا معتقد است مدیر CDC “اطلاعات نادرستی” است. در اواخر همان ماه ، جمهوری خواهان در گل رز برای گردهمایی نامزدی قاضی فدرال امی كانی بارت در دادگاه عالی آمریكا گردهم آمدند. ماسک نادر است و متعاقباً بسیاری از مقامات عالی رتبه بیمار می شوند و این باعث می شود برخی جشن را “توزیع بیش از حد” توصیف کنند.

ملاقات ترامپ با COVID-19 باعث تغییر چشمگیری در دیدگاه های وی در مورد ماسک های صورت نشد. اندکی پس از بهبودی ، وی به خبرنگار ساوانا گاتری در تالار شهر NBC News گفت که 85 درصد از افرادی که ماسک صورت دارند ، هنوز ویروس کرونا را گرفتار کرده اند. در واقع این اطلاعات نادرستی بود که به نظر می رسد رئیس جمهور از منابع راستگرایانه ای که برای تضعیف واکنش همه گیر ملت تلاش کرده اند ، جمع آوری کرده است.

گروهی از طرفداران ترامپ هنگام اعتراض به اندازه گیری ویروس کرونا (COVID-19) در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا در 22 نوامبر سال 2020 ، ماسک صورت خود را در پارک واشنگتن اسکوئر سوزاندند (Tayfun Coskun / آژانس آنادولو از طریق گتی ایماژ)
گروهی از طرفداران ترامپ هنگام اعتراض به اندازه گیری ویروس کرونا (COVID-19) در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا در 22 نوامبر سال 2020 ، ماسک صورت خود را در پارک واشنگتن اسکوئر سوزاندند (Tayfun Coskun / آژانس آنادولو از طریق گتی ایماژ)

باخت ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ، CDC را تا حدودی تقویت کرد ، به ویژه اینکه جو بایدن رئیس جمهور منتخب مدافع ماسک های صورت است. گزارش خاص ماسک که در اواخر ماه نوامبر توسط CDC منتشر شد ، می گوید که اجرای “سیاست های پوشاندن جهانی می تواند به جلوگیری از انسداد در آینده کمک کند ، به ویژه اگر با سایر مداخلات غیر دارویی مانند فاصله اجتماعی ، بهداشت دست و تهویه مناسب همراه باشد. “

روز پنجشنبه ، بایدن گفت که از همه آمریکایی ها می خواهد که در 100 روز نخست حکومت خود ماسک صورت بزنند. اگرچه دولت فدرال اختیارات محدودی برای اعمال چنین اقداماتی دارد ، اما دیدن یک رئیس جمهور نشسته با ماسک صورت می تواند آمریکایی های بی رغبت را ترغیب کند که خودشان این کار را انجام دهند.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir