Fauci در NASCAR؟ به نظر می رسد کاخ سفید از واکسن های مردد محافظه کار و انجیلی استفاده می کند


واشنگتن – سخنگوی کاخ سفید ، جن پسکی روز دوشنبه گفت که دولت بایدن به دنبال راه هایی برای تماس با “جوامع محافظه کار سفیدپوست” است که واکسن ویروس کرونا بسیار ناپایدار است. پسکی گفت ، چنین پوششی می تواند شامل مشارکت با NASCAR ، حق رای دادن در مسابقات اتومبیلرانی و CMT ، یک ایستگاه تلویزیون موسیقی روستایی باشد.

پسکی در طی یک جلسه مطبوعاتی گفت: “ما به دنبال چندین روش خلاقانه برای ارتباط مستقیم با جوامع محافظه کار سفیدپوست هستیم.” وی خاطرنشان کرد که اعضای بازیگران “Deadliest Catch” ، یک نمایش تلویزیونی واقعیت برای ماهیگیری در اعماق دریا ، اخیراً شرکت کرده اند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به گروه های اجتماعی و سازمان های بهداشتی در سراسر کشور برای افزایش “پذیرش” و “پذیرش” واکسن ها ، تشخیص می دهند که عوامل پیچیده منجر به سطح پایین واکسیناسیون در برخی از مناطق کشور شده است.

پسکی گفت ، هدف این بود که “ملاقات مردم در جایی که هستند” باشد.

سخنگوی کاخ سفید ، جن پسکی در جلسه مطبوعاتی کاخ سفید روز دوشنبه ، 12 آوریل 2021 ، در واشنگتن صحبت کرد.  (پاتریک سمنسکی / AP)

سخنگوی کاخ سفید ، جن پسکی در جلسه مطبوعاتی کاخ سفید روز دوشنبه ، 12 آوریل 2021 ، در واشنگتن صحبت کرد. (پاتریک سمنسکی / AP)

در ابتدا ، نگرانی هایی در مورد نوسانات واکسن ها در میان جوامع رنگی ، به ویژه در میان آمریکایی ها وجود داشت ، که ممکن است نسبت به یک مرکز پزشکی که سابقه طولانی نژادپرستی و غفلت نهادی دارد ، اعتماد ندارند. اما تلاش ها برای جلب اعتماد جوامع سیاه پوستان ، حتی با وجود اختلاف نظر در مورد واکسیناسیون ، همچنان ادامه دارد.

طبق بنیاد خانواده قیصر ، 65 درصد افرادی که حداقل یک دوز واکسن مصرف کرده اند سفیدپوست هستند ، در حالی که تنها 8 درصد آنها سیاه پوست هستند (بسیاری از افراد هنگام دریافت واکسن نژاد خود را گزارش نکردند و این یافته ها را ناقص می دانند)

حتما بخوانید:
اگر به دنبال چیزی ساده هستید ، این ایده های کوچک خال کوبی عالی است

تقریباً نیمی از انجیلی های سفید واکسن کرونا ویروس نمی خواهند و حدود نیمی از آنها مردان جمهوری خواه هستند. این یک چالش بزرگ برای دولت بایدن است ، زیرا سفیدپوستان محافظه کار تمایل دارند از رئیس جمهور دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته و رئیس جمهور بایدن حمایت کنند.

ترامپ واکسن ویروس کرونا را دریافت کرد ، اگرچه این کار را در جمع انجام نداد. وی تنها رئیس جمهور سابق زنده بود که در آن شرکت نکرد.

ماه گذشته اما ترامپ با ویروس کرونا مخالفت کرد. رئیس جمهور سابق گفت: “من آن را توصیه می کنم و آن را به بسیاری از افرادی که نمی خواهند آن را دریافت کنند توصیه می کنم ، و صادقانه بگویم بسیاری از آنها به من رای دادند.” “اما ما دوباره آزادی های خود را داریم و باید طبق آن زندگی کنیم و من با این موافقم. اما این یک واکسن عالی است. این یک واکسن ایمن است و م worksثر است. “

رئیس جمهور جو بایدن هنگام بازدید از سایت واکسیناسیون در حوزه علمیه در ویرجینیا در 6 آوریل 2021 در اسکندریه ، ویرجینیا با مردی که علیه COVID-19 واکسینه شده صحبت می کند (Evan Vuchi / AP)

رئیس جمهور جو بایدن هنگام بازدید از سایت واکسیناسیون در حوزه علمیه در ویرجینیا در 6 آوریل 2021 در اسکندریه ، ویرجینیا ، با فردی واکسینه شده علیه COVID-19 صحبت می کند

کاخ سفید به دنبال راه های دیگری برای تأثیرگذاری بر محافظه کاران سفید پوست است. پسکی روز دوشنبه اعتراف کرد: “ما همیشه بهترین فرستاده ها نخواهیم بود.” چالش یافتن نمایندگانی است که مایل به همکاری با دولت بایدن هستند و محافظه کاران نیز به آنها اعتماد دارند.

کاخ سفید به درخواست پیگیری ایمیل یاهو نیوز در مورد مشارکت احتمالی با NASCAR یا CMT ، که هر دو مورد محبوبیت محافظه کاران هستند ، پاسخ نداد.

حتما بخوانید:
انحراف پراید از جاده دهدز به ایذه پنج مصدوم برجاگذاشت - ایرنا

تابستان سال گذشته ، دولت ترامپ واکنش خود را در مورد ویروس کرونا اعلام کرد ، اما در یافتن شرکت کنندگان با رغبت مشکلی وجود داشت. او سرانجام قبل از لغو برنامه در میان سوالات نامناسب ، به دنیس کوئید بازیگر و دیگر ستاره های مبهم بسنده کرد.

دولت بایدن دکتر فرانسیس کالینز را که صریحاً در مورد ایمان مسیحی خود است ، مستقر کرده است. وی ماه گذشته در شبکه پخش مسیحی ظاهر شد تا در مورد واکسیناسیون بحث کند.

“ما انسانها ، به عنوان فرزندان خدا ، ابزار علمی به ما داده شده است تا راه خود را ابداع كنیم ، از طریق لطف خدا كار كنیم ، تا فرصتی برای تسكین درد و رنج فراهم كنیم. من فکر می کنم این واکسن ها بوده و بوده اند. “

برخی از رهبران انجیلی ، مانند مبلغ فرانکلین گراهام ، نیز مسیحیان را به واکسیناسیون تشویق می کنند.

“عیسی واقعاً داستان مردی را روایت می كند كه در كنار جاده مورد ضرب و شتم و دزدی قرار گرفته و مرده است و رهبران مذهبی از كنار او می گذرند و احساس ترحم نمی كنند ، دخالت نمی كنند. اما سامری دلسوز بود ، “اوایل این ماه.

“و او بلافاصله بانداژ کرد – او روغن و شراب بر روی زخمهای خود قرار داد ، او را به مسافرخانه ای برد و هزینه مراقبت از او را پرداخت کرد. اکنون روغن و شراب داروهای آن روز بودند … واکسن برای من این است ، من معتقدم که ما زندگی را نجات دهید و این همان کاری است که عیسی مسیح دوست دارد ما برای نجات جان مردم انجام دهیم. این فقط ابزاری برای نجات جان است. “


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma