[ad_1]

این بخشی از a است سری اخبار یاهو به احترام برخی از جان باختن آمریکایی ها توسط COVID-19. داستان های آنها توسط خانواده و دوستانشان روایت می شود که برای مقابله با مرگ غالباً ناگهانی و دردناک آنها باقی مانده است.

خوان اردونیز 40 ساله از آرلینگتون شمالی ، نیوجرسی ، پس از ابتلا به COVID-19 در 11 آوریل سال 2020 درگذشت. وی در میان بیش از 500000 آمریکایی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اوایل سال گذشته جان خود را به این بیماری از دست داده اند.

اردونیز در لیما ، پرو متولد شد و در سنین پایین به ایالات متحده مهاجرت کرد. همسرش ، دیانا اردونیز ، می گوید که او “یک نمونه عالی از رویای آمریکایی است”. هنگامی که به آمریکا رسید ، با مشکلات زیادی روبرو شد ، از جمله اینکه باید زبان جدیدی یاد بگیرد و از خانواده دور باشد. اما او می گوید ، “اما او هنوز می فهمد که فرصتهایی برای رشد ، یادگیری و بهتر شدن دارد ، به شرطی که سخت کار کرده باشد.”

همسرش می گوید ، بزرگترین علاقه Ordonies کامپیوترها است. او یک تحلیلگر امنیت اطلاعات در UPS بود و در زمان عقد قرارداد COVID-19 به تازگی ارتقا یافته بود.

علاقه دیگری که او با همسر و دختر 5 ساله خود میا داشت در مسافرت بود. اولین سفر خانوادگی آنها به ویرانه های باستانی اینکاها در ماچو پیچو ، پرو بود. خوان به دیانا گفته بود كه این مکان برای او بسیار خاص است و او قصد دارد به عنوان راهی برای گرامیداشت یاد او ، به آنجا برگردد.

خوان اردو & # xf1؛  من با همسرش دیانا و دخترش میا هستم.  (با احترام از Diana Ordo & # xf1؛ ez)

خوان اردونیز به همراه همسرش دیانا و دخترش میا در ماچو پیچو در پرو. (با مجوز از دیانا اردونیز)

“احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا من به آنجا بروم ، اما برای من مهم است که بگذارم در جایی که گفته است می خواهد استراحت کند ، بنابراین این در لیست من است. این نیز راهی برای بستن اجباری است. خاموش شدن در طول هر اتفاقی که می افتد دشوار است. “

اردوز در اوایل مارس 2020 ، قبل از ایجاد انسداد و زمانی که اطلاعات کمی در مورد ویروس وجود داشت ، به ویروس آلوده شد. همسرش گفت که در آن زمان او وقت زیادی را در کافه ها می گذراند و برای امتحان صدور گواهینامه IT تحصیل می کرد و احتمالاً از این طریق آلوده شده است.

مانند بسیاری از قربانیان COVID-19 ، اردونیس دچار تنگی نفس شد و در بیمارستان بستری شد و روی دستگاه تنفس قرار گرفت. وی پس از سه هفته مبارزه با بیماری درگذشت.

زندگی بدون خوان برای همسر و دخترش سخت و دردناک بود. اما دیانا می گوید که تعریف داستانش باعث راحتی و آرامش او می شود.

“هر فرصتی که توانستم داستان او را به اشتراک بگذارم ، انجام دادم. و او دوست دارد ببیند وقتی پدر در تلویزیون است یا با پدر در روزنامه است. ” وی افزود: من فقط می خواهم كه از او یاد شود و مردم او را بشناسند و بدانند كه زندگی ما كوتاه است و باید هر روز زندگی كنیم. … او امروز نمی تواند بیدار شود ، و شما می توانید ، و این یک امتیاز است. “

عکس روی جلد: با مجوز از Diana Ordonies

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir