[ad_1]

واشنگتن – در 4 جولای ، رئیس جمهور بایدن “استقلال ما از یک ویروس کشنده”. اما این ویروس ایده های دیگری داشت ، همانطور که اغلب در همه گیر همه اتفاق می افتاد.

این هفته اخباری را به همراه آورد که یک مقام کاخ سفید پس از پذیرایی با نمایندگان دموکرات از تگزاس که در واشنگتن بودند ، برای جلوگیری از تصویب محدودیت های جدید در رای گیری در مجلس قانونگذاری ایالت ، آزمایش ویروس کرونا را نشان داد.

آزمون مثبت روز دوشنبه برگزار شد. این استقبال هفته گذشته برگزار شد.

سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی ، کالیفرنیا ، پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد اعتبار مالیات بر کودک در پایتخت ، روز سه شنبه ، با سارا تیلور ، دوم از چپ ، و دانیلا نایت ، از مادران در حال افزایش ، و سناتور دبی استابنف ، دی میشیگان ، صحبت کرد ، 20 ژوئیه 2021 (تام ویلیامز / CQ به نام از طریق Getty Images)

سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی ، کالیفرنیا ، پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد اعتبار مالیات بر کودک در پایتخت ، روز سه شنبه ، با سارا تیلور ، دوم از چپ ، و دانیلا نایت ، از مادران در حال افزایش ، و سناتور دبی استابنف ، دی میشیگان ، صحبت کرد ، 20 ژوئیه 2021 (تام ویلیامز / CQ به نام از طریق گتی ایماژ)

یکی از اعضای کارکنان پارلمان ، نانسی پلوسی نیز پس از شرکت در پذیرایی در هتل ایتون دی سی ، آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد.

طبق گفته Axios ، پذیرایی در یک بار در پشت بام انجام شد. تنظیمات در فضای باز باعث کاهش شیوع ویروس می شود ، اما جزئیات دریافت هنوز نامشخص است. چندین قانونگذار در تگزاس که هفته گذشته از آستین به واشنگتن رفتند.

کاخ سفید گفت که این کارمند “علائم خفیف” دارد. هم این کارمند و هم یکی از اعضای تیم پلوسی کاملاً واکسینه شده اند.

هنوز هم ، این خبر به من یادآوری کرد که همه گیر ویروس کرونا بسیار پایان یافته است. البته بایدن تقریباً همین حرف را زد. بایدن در سخنرانی خود در 4 ژوئیه – در واقع ، با همان نفس – گفت: “ما کارهای بیشتری برای انجام داریم” ، که باعث شد او آینده ای بدون عفونت همه گیر را پیش بینی کند.

در حقیقت ، این آینده در اینجا به دنبال کسانی است که کاملا واکسینه شده اند. میزان واکسیناسیون به ویژه در سنگرهای دموکرات در شمال شرقی و اقیانوس آرام در غرب زیاد است. در همین حال ، به نظر می رسد کشورهایی که میزان واکسیناسیون پایین تری دارند ، از جمله لوئیزیانا ، میسوری و آرکانزاس ، مجدداً ویروس را تجربه می کنند.

البته هیچ قلعه ای دموکراتیک مانند خیابان پنسیلوانیا 1600 وجود ندارد. کارمندان کاخ سفید ماه ها کاملا واکسینه شده اند. اما “عفونت های موفقیت آمیز” ممکن است اتفاق بیفتد ، به خصوص با نوع Delta که اکنون در ایالات متحده غالب است.

دکتر روچل والنسکی ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) و بهترین متخصص بیماری های عفونی ، دکتر آنتونی فاوچی ، در 20 ژوئیه 2021 در کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا شهادت دادند. Capitol Hill در واشنگتن دی سی  (J. Scott Applewhite-Pool / گتی ایماژ)

دکتر روچل والنسکی ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) و بهترین متخصص بیماری های عفونی ، دکتر آنتونی فاوچی ، در 20 ژوئیه 2021 در کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا شهادت داد. در واشنگتن دی سی (جی اسکات اپل وایت استخر / گتی ایماژ)

حتی در آن زمان ، عفونت ها تقریباً هرگز منجر به بیماری جدی یا شدید نمی شوند. در اوایل این ماه ، دکتر روچل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، گفت که 99.5٪ از مرگ ناشی از COVID-19 در ماه ژوئن در برخی از ایالات در میان واکسیناسیون نشده است.

سخنگوی کاخ سفید ، جن پسکی ، روز سه شنبه طی یک جلسه مطبوعاتی به آلودگی به کاخ سفید اعتراف کرد. “ما می دانیم که موارد موفقیت آمیز وجود خواهد داشت ، اما همانطور که این حادثه نشان می دهد ، موارد واکسینه شده معمولاً خفیف هستند.”

با این حال ، هر نقض در کاخ سفید خبر فوری است ، خواه معترضین در حال بالا رفتن از حصار امنیتی باشند یا خوب ، یک عامل بیماری زا در بال غربی. تحولات همچنین به ما یادآوری می کند که به احتمال زیاد تعداد موارد ادامه خواهد یافت ، به ویژه هنگامی که افراد به دفاتر مراجعه می کنند و کودکان به مدارس بازمی گردند. نحوه برخورد موسسات ، به ویژه اگر عفونت در بین افراد واکسینه شده باشد ، می تواند روند همه گیری را در ماه های آینده شکل دهد.

در ماه های آخر دوره ریاست جمهوری ترامپ ، کاخ سفید به تنهایی منفجر شده است. اما حتی وقتی خود ترامپ بیمار شد ، بسیاری از مقامات آن زمان به عنوان بهترین دفاع در برابر ویروس کرونا شناخته می شدند.

واکسن ها در دسترس قرار می گیرند درست زمانی که ترامپ در حال آماده سازی برای ترک کار خود بود ، و بایدن توقف انتقال ویروس کرونا از جامعه را در اولویت قرار داد. این امر می تواند به ویژه در کشوری به بزرگی ایالات متحده که مردم از آزادی سفر لذت می برند دشوار باشد. در حالی که ناحیه کلمبیا 54 درصد از جمعیت آن را تشکیل می دهد ، تگزاس فقط 43 درصد از تلقیح را دارد.

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، هنگام ارائه کارخانه های آبجوسازی خلیج تامپا در طی مراسمی در چمن جنوبی کاخ سفید در واشنگتن دی سی ، سه شنبه 20 ژوئیه 2021 صحبت می کند (آل دراگو / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، هنگام ارائه کارخانه های آبجوسازی خلیج تمپا هنگام مراسمی در چمن جنوبی کاخ سفید در واشنگتن دی سی ، سه شنبه 20 ژوئیه 2021 صحبت می کند (آل دراگو / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

متخصصان می گویند حتی اگر واکسن ها در برابر گزینه Delta کمی کمتر باشند ، مطمئناً مردم را از بیمارستان دور نگه می دارند. دکتر آشیش جا ، متخصص اپیدمیولوژی که رئیس بهداشت عمومی دانشگاه براون است ، گفت: “اگر واکسن بزنید ، من نگران نخواهم شد.” .

در حقیقت ، به نظر می رسید کاخ سفید روز سه شنبه کارهای روزمره خود را انجام می دهد ، مردی که نتایج مثبتی داشته در خانه بهبود می یابد. رئیس جمهور با برندگان سوپر کاسه Tampa Bay Buccaneers در حالی که معاون رئیس جمهور بود با عبدالله دوم پادشاه اردن.

هر دو رویداد در زندگی واقعی و بدون ماسک اتفاق افتاد ، همانطور که قبل از شیوع ویروس کرونا رخ می داد.

عکس روی جلد: الکس وونگ / گتی ایماژ

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:[ad_2]

منبع: fizik-news.ir