تمرین XBody هوازی

 تمرین با XBody “هوازی” می باشد که باعث افزایش چربی سوزی، گردش خون و هضم می گردد. نکتهای که د

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

 تمرین با XBody “هوازی” می باشد که باعث افزایش چربی سوزی، گردش خون و هضم می گردد. نکتهای که در مورد تکنولوژی xbody go بهتر است مدنظر داشته باشید این است که در زمانی کمتر از یک ساعت و به تنهایی قادر نیست تا تغییرات چشمگیری در اندام شما به وجود آورد و باید به عنوان یک مکمل در کنار ورزشهای هوازی و یا قدرتی دیگر انجام شود تا به فرایند عضله سازی کمک کند. ایکس بادی در سالن های ورزشی، همچنین در ورزش های رقابتی، پزشکی امکان پذیر است. براساس تحقیقات پزشکی انجام شده، جریان الکتریکی این دستگاه ضرری برای بدن ندارد. همچنین علاوه بر تناسب اندام و لاغری، تمرینات xbodyدر علم پزشکی نیز کاربرد فراوانی دارد. افزایش قدرت بدن و تقویت عضلات: همانگونه که پیش از این نیز بیان شد، اولین و مهمترین اثر ایکس بادی، بر روی عضلات بدن میباشد. قدرت کافی نبض باعث می شود که آموزش پس از اولین جلسه موثر باشد و به لطف پارامترهای فردی مشتری حتی بعد از سالها آموزش xbody goمی تواند از پتانسیل دستگاه استفاده کند. دستگاه XBody در حوزه EMS کل بدن به جهت نوآوری، عملکرد، آموزش، به روز رسانی و ارائه خدمات، پیشرو است. دانش و تجربه دو اصل مهم بوده که در این باشگاه اولویت قرار داده شده است.

اما شما میتوانید با مصرف غذاهایی که سوخت و ساز بدن را افزایش میدهند، به تاثیرگذاری بیشتر این ورزش کمک کنید. دستگاه تناسب اندامxbody، تمرین کامل برای بدن با EMS را فراهم می کند، در عین حال با تحریک گروه های بزرگ عضلانی، به شما کمک می کند تا به ظاهر مناسب و ظریف دسترسی پیدا کنید. در سایت تخفیفان هم شما میتوانید از این خدمات و تخفیفهای خوب استفاده کنید. اما چگونه می توان لیستی از باشگاه ایکس بادی های خوب اسلام شهر را پیدا کرد ؟ بعضی ها بدون ذره ای فکر، هر راهی که ادعا می کند به وسیله آن می توان بیشتر خورد و کمتر فعالیت کرد و خوش اندام شد را امتحان می کنند. در این روش با فرستادن پالس های الکتریکی مستقیم به عضلات سرعت عضله سازی تا 5 برابر و سرعت چربی سوزی تا 3 برابر افزایش پیدا خواهد کرد. در واقع EMS مخفف Electric Muscle Stimulation به میباشد و در این روش ورزشی که از امواج الکتریکی سطحی برای تحریک بیشتر عضلات استفاده میشود. باشگاه ایکس بادی ریستارت کلاب، یکی از مدرنترین و کامل ترین باشگاه های ems یا xbody کشور بوده که با کادر و مربیان مجرب با رزومه درخشان به ورزشکاران کشور خدمات ارائه می کند.

در حال حاضر بیش از ۴۰ مرکز در تهران و شهرستانها مجهز به این دستگاه هستند و خدمات این ورزش را ارائه میکنند. باشگاه ایکس بادی تهران در حال گسترش هستند و هر روز بر تعداد آنها هم افزوده میشود. نیاز جامعه مبنی بر بستری کارآمد و حرفه ای جهت ارائه خدمات ورزشی ما را بر این داشت تا اقدام به تاسیس باشگاه ایکس بادی ریستارت کلاب در تهران کنیم. در آخر باید گفت امروزه تکنولوژی هر قدر افراد را از زندگی سالم دور کرده و آنان را به سمت بی تحرکی، چاقی و افزایش عادات بد غذایی سوق داده، از طرف دیگر ورود تکنولوژی در عرصه ورزش راه حلی را ارائه داده تا افراد بتوانند علاوه بر کمبود وقت و تمامی موانع، راهی برای انجام تمرینات ورزشی به صورت منظم در زندگی خود پیدا کنند. 2. نوع دیگر تمرین با XBody “هوازی” می باشد که باعث افزایش چربی سوزی، گردش خون و هضم می گردد. تحریک با فرکانس پایین میتواند گردش خون محلی (در محل مورد نظر) را افزایش دهد که منجر به افزایش نرخ متابولیک و افزایش لنفاتیک کانال عروقی (افزایش گردش خون لنفاوی- عروق لنفاوی) شود. ایکس بادی میتواند گردش خون روی سطح پوست را افزایش دهد که این کار به فرمدهی مجدد و نرم شدن بافتهای زیرجلدی کمک شایانی میکند.

تمرینات xbody میتواند به مادران کمک کند تا پس از زایمان دوباره تناسب اندام خودشان را بدست آورند. یک جلسه تمرین ۲۰ دقیقه ای ایکس بادی علی رغم اینکه بسیار سرگرم کننده است، می تواند مشکلات جسمی که امروزه بیش از ۹۰ درصد افراد جوامع مدرن با آن درگیر هستند، از قبیل اضافه وزن، بی تحرکی و کمبود وقت برای ورزش کردن را حل کند و احساس اعتماد به نفس بیشتری را در افراد ایجاد کند. با سلام من دچار دیسک کمر و پارگی رباطهای زانو شدم ودرد زیادی دارم و به پیشنهاد دکتر که کمی اضافه وزن در ناحیه شکم و پهلو دارم وباید کم شود . آیا این روش موثر است و درضمن چه مدت انجام شود واینکه آیا اضافه وزن برگشت پذیر است . بنابراین بهتر است افراد تمرینات خود را تحت نظر مربی انجام دهند. در این متد ورزشی شخص می تواند به حجم بدن و تناسب اندام مورد نیاز خود برسید. با متد تمرینی ایکسبادی ورزشکار قادر است با حداقل فشار به مفاصل و تاندون ها، بدون ریسک آسیب دیدگی فشار تمرینی بالایی را برای رشد به عضلات وارد نماید. همان ای ام اس است. در این صفحه به معرفی باشگاه های تخصصی xbody و ای ام اس در شهر صدرا پرداخته ایم.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن