[ad_1]

واشنگتن – با اظهارات سنجیده و محتاطانه ، خاویر بسرا حملات جمهوری خواهان به سناریوهای جمهوری خواه به بایگانی خود را انحراف داد به این امید که نامزدی خود را به عنوان رئیس گروه بهداشت و خدمات انسانی کم اهمیت جلوه دهد.

اگر وی تأیید شود ، همانطور که به نظر می رسد از بعد از ظهر روز سه شنبه ، بکرا اولین شخصی از نژاد لاتین خواهد بود که به ریاست گروه بهداشت و درمان می پردازد ، در زمانی که نابرابری ها در تأمین بهداشت و نتایج بهداشت در مرکز گفتگوی ملی است. در حال حاضر ، دادستان کل کالیفرنیا ، بکرا هیچ تجربه ای در پزشکی ندارد و همین باعث شده است که برخی تعجب کنند که چرا دولت بایدن وی را معرفی کرده است. انتظار می رود این وکیل 63 ساله از تجربیات حقوقی خود برای دفاع از قانون مراقبت مقرون به صرفه که از اولویت های دولت جدید است ، استفاده کند.

سناتور کریستوفر مورفی ، D-Conn. ، در سخنان خود در جلسه دادرسی گفت: “این کسی است که در علفهای هرز سیاست مراقبت های بهداشتی ، پوشش خدمات بهداشتی است.”

بكرا ، عضو سابق مجلس نمایندگان آمریكا كه هنگام جایگزینی كامالا هریس ، دادستان كل وقت ، به كالیفرنیا بازگشت و به عنوان نماینده مجلس سنای آمریكا انتخاب شد ، مانند بسیاری دیگر از نامزدهای بایدن ، یك سازمان معروف كاپیتول هیل است.

خاویر بیتزر

خاویر بسرا ، نامزد بایدن برای وزیر بهداشت و خدمات بشردوستانه ، روز سه شنبه در جلسه تأیید وی شهادت داد. (استخر لی ووگل / گتی ایماژ)

در سخنان آغازین ، بکرا ، پسر مهاجران مکزیکی مستقر در ساکرامنتو ، به حادثه ای در دوران کودکی اشاره کرد که مادرش را با خونریزی به بیمارستان منتقل کردند. بتزرا به اعضای کمیته بهداشت سنا روبروی خود گفت: “این تصویر در حافظه من نقش بسته است” ، بسیاری از آنها از طریق تلگرام. مادرش زنده مانده بود ، او به سرعت متوجه شد و امروز نیز زنده است. در آن زمان ، مراقبت های وی تحت پوشش بیمه درمانی بود که توسط اتحادیه ای که پدرش ، کارگر ، به آن تعلق داشت ، ارائه می شد.

مخالفت جمهوری خواهان با نامزد برای مدت طولانی آماده شده است. سناتور تد کروز قبل از جلسه دادرسی با استناد به دادگاه کاتولیک در توئیتی گفت: “بتسرا تجربه ای در ویروس شناسی ندارد ، هرگز در یک شرکت دارویی کار نکرده است و تنها تجربه وی در مراقبت های بهداشتی این است که خواهران کوچک فقیر را محاکمه کرده است.” با دستور پیشگیری از بارداری ACA مخالفت کرد.

سناتور مایک براون ، یکی از استان های هند ، در طول جلسه دادرسی خط حمله کروز را دوباره ایجاد کرد و Becera را “بسیار شدید در مورد سقط جنین” خواند. اما به نظر نمی رسید که این وکیل خندان آموزش دیده استنفورد ، و چنین سخنان سناتور یوتا ، میت رامنی ، ادعای “سقط جنین جزئی” ، که اصطلاحات طرفداران سقط جنین برای بارداری پس از هفته بیستم خاتمه یافته است ، اذیت شود.

بسرا پیشنهاد داد: “من فکر می کنم ما می توانیم در مورد این موضوعات نقطه مشترکی پیدا کنیم.” رامنی به وضوح از جواب ناراضی بود. این سناتور درباره بحث سقط گفت: “به نظر می رسد در آنجا به نقاط مشترک نخواهیم رسید.”

در همان زمان ، Besera فرصت کمی برای ادامه سوال به او داد.

میت رامنی

دیر میت رامنی (سارا سیلبیگر / استخر از طریق رویترز)

تبادل نظر با رامنی نشانگر آمادگی بسرا برای ادامه کار با تضمین های فرسوده ای بود که واشنگتن رسمی دوست دارد آنها را بشنود. وی گفت ، به عنوان مثال ، “علم باید در درجه اول قرار گیرد” ، امری رایج از دولت بایدن.

در هنگام مبادله با سناتور سوزان کالینز ، R-Maine ، در مورد بازسازی مدارس ، نقطه عطفی رخ داد ، مشکلی که به سرعت به عنوان مشکلی برای دولت بایدن ظاهر شد. Becera اطمینان نمی دهد ، و بازسازی مدارس را به عنوان یک مشکل محلی توصیف می کند که دولت فدرال روی آن تأثیر چندانی نداشته است.

همچنین نشان می دهد ویروس کرونا در محیط های آموزشی برای کودکان مضر است. وی گفت: “هیچ کس نمی خواهد زندگی کودک خود را به خطر بیندازد” ، اگرچه به نظر می رسد شواهد کمی وجود دارد که آموزش شخصی چنین خطری را تهدید می کند.

بكرا همچنين هدف دولت بايدن را از واكسين كردن 100 ميليون نفر در 100 روز اول تحسين كرد ، گرچه بعضي ديگر معتقدند كه اين طرح به اندازه كافي بلند پروازانه نيست.

جمهوریخواهانی که نسبت به نامزد انتخابات تردید داشتند ، در روند دادرسی روز سه شنبه اطمینان خاطر نخواهند یافت. در عین حال ، آنها فرصت های کمی برای توسعه پرونده خود علیه Becerra پیدا می کنند.

در آغاز جلسه دادرسی ، سناتور کارولینای شمالی ، ریچارد بور ، عضو کمیسیون جمهوری خواه که برای عضویت در این کمیته نامزد شده بود ، گفت: “من هنوز فروخته نشده ام. هنوز هم مشخص بود که او و دیگر جمهوری خواهانش با این واقعیت کنار آمده اند که چند روز دیگر ، بکرا وزیر بهداشت جدید کشور خواهد بود.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir